Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
14

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o grasoniera situata in zona Dacia, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Karfur, parcul Dacia, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 25 mp

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 3 camere de inchiriat in zona Dacia
5
139

apartament 3 camere de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere apartament 3 camere (2 dormitoare+ living) in zona Dacia. Apartamentul este situat la etajul 2 , 65 mp .Dotari:masina de spalat rufe , frigider , aragaz , termopan etc.

65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 38 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine. Pentru detalii sau vizioanri,sunati la nr de tel din anunt!

38 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 4 camere - etaj intermediar - zona Dacia
19
3

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Dacia, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1973, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila totala de 65 mp. Compartimentarea este semidecomandata, oferind ...

1774 EUR/m2 | 62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
4
7

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Se inchiriaza o garsoniera. Zona: Dacia. Pret: 170 euro. Etaj: 3. Suprafata: 24mp. Garsoniera se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze, cu toate conditiile necesare. Aproape de Piata Dacia, Iulius Mall, centrul orasului. Mai multe informatii la telefon.

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
2

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
4

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
5
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dacia, la etajul 1, dispune de o suprafata de 25 mp, cu costuri mici. Este complet utilata si mobilata. Aproape de Iulius Mall si mijloace de transport in comun.

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia
5

Apartament 3 camere Dacia

Oferim sper inchiriere un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat complet. Cu o suprafata de 60 mp, la etajul 2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
69

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala Nr 18, Scoala Gimnaziala Nr 26, parc Dacia, piata Dacia, market Carrefour, Lidl, dar si la 10 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul ...

48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar 3c,cf1,decom,centrala,2 bai,etaj intermediar,disponibil imediat (Dacia,Iulius Mall)
10

PROPRIETAR, inchiriez apartament cu 3 camere decomandat confort 1 sporit (2 bai 2 balcoane, 75 mp2 utili, et. 8 din 10), disponibil imediat, decomandat LUX modern, vedere panoramica spre Parcul-Fantana din Dacia, etaj intermediar, str. Timis, compus din: dormitor matrimonial (pat 160x200 somiera fier) ...

75 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Grasoniera de inchiriat zona Dacia
3
1

Grasoniera de inchiriat zona Dacia

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Iulius Mall
3
1

Inchiriez garsoniera zona Iulius Mall

Apartamentul este situat la etajul 2. Hol, baie, bucatarie si o camera spatioasa, un bacon inchis. Complet mobilat si utilat. se accepta animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
45

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia etaj 2 cu suprafata utila de 49mp. Zona linistita, aproape de centru Timisoarei, la doar 5 min de mers pe jos de statii. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera in zona Dacia
3

De inchiriat apartament o camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament o camera in zona Dacia intr-un imobil foarte bine construit, izolat termic si fonic. Mobila noua, de buna calitate, aleasa cu bun gust. Este dotat cu centrala termica proprie, ceea ce permite chiriasului sa foloseasca utilitatile doar atunci cand este nevoie .Se inchiriaza ...

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Dacia
5
25

Apartament cu 3 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere, zona Dacia, Timisoara, strada Stelelor, etaj 3, o suprafata de 63 mp. Apartamentul este proaspat renovat, mobilat si electrocasnicele sunt noi. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de telefon

56 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat situat la etajul 4 in zona Dacia . Apartamentul se inchiriaza doar pe termen lung. Suprafata 47 mp .

47 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
80

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Garsoniera este situata in zona Dacia . Se da mobilata si utilata . Garsoniera este situata la etajul 2 . Suprafata este de 22 mp. Pentru mai multe detalii despre garsoniera , contactati-ne!

22 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia
3

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
53

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia, are o suprafata de 21 mp si se afla la etajul 1. Este pozitionata garsoniera foarte aprope de Piata Dacia

21 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300

Inchiriez un apartament cu 2 camere, etajul 3 si o suprafata de 50 mp. Se inchiriaza mobilat si utilat conform pozelor. Se accepta si animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Iulius Town
3
73

De inchiriat garsoniera in zona Iulius Town

Garsoniera aproape de Iulius Town , aproape de parc , magazine si piata agroalimentara. Suprafata 25 mp , etaj 4

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Dacia
3
3

Inchiriez garsoniera in zona Dacia

Inchiriez apartament 28mp la 2 minute de mijloacele de transport in comun . Este situat la un parter inalt. Este complet mobilat si utilat. Canapeaua este extensibila. Exista si pivnita pentru depozitare.

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
39

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera situata in zona Dacia
3
2

Garsoniera situata in zona Dacia

Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Dacia
5
29

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Dacia

Oferta de inchiriere in zona Dacia. Apartament cu 2 camere semidecomandat. Zona este una buna, aproape de centru si de Iulius Mall. Se poate ajute peste tot in oras cu mijloacele de transport in comun, statiile sunt foarte aproape de apartament. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp si este la etajul ...

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere Iulius Town
12
86

Apartament 1 camere Iulius Town

Nou!!!! La 5 minute de Iulius Town Chirie lunară 300 euro Contract ANAF inclusiv Va prezentam spre închiriere Apartament 1 camere in zona Dacia in imediata vecinătate magazine, mijloc de transport în comun compartimentat astfel hol intrare bucătărie închisă camera baie cu cada Rulouri ...

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandate Dacia
4

Apartament cu 2 camere decomandate Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandate la etajul 4 4, bloc anvelopat. Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Suprafata utila fiinde de 45mp plus 4mp balcon

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia -Cetatii
5
3

Apartament 3 camere Dacia -Cetatii

Va prezentam apartement 3 camere Decomandat Se adresează studenților, familiilor cuplurilor ,iubitorilor de animale Vedere pe doua părți ,în imediata vecinatate scoli si gradinite , Iulius Town , bine conectat la facilitatile urbane Ocupabil imediat Etaj 1 Hol intrare spațios ...

68 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia
3

Apartament 2 camere Dacia

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
5
363

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dacia (foarte aproape de mall si aproape de centru), mobilat si utilat modern. Este situat la etajul 4.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  in zona Dacia
4
22

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament o camera Iulius Town
3

Apartament o camera Iulius Town

Apartamentul este situat in zona Aradului aproape de Iulius Town , statie de autobuz , etaj 2 , este mobilat si dotat cu centrala termica proprie , aragaz , frigider , masina de spalat rufe. Zona linistita si vecini linistiti. Suprafata 26 mp , exclus animale de companie . Alte detalii numai la tel ! ...

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu o camera in zona Dacia
5
27

Inchiriez apartament cu o camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu o camera in zona Dacia, acces rapid Iulius Town, Piata Unirii, Centru. Apartamentul este foarte bine amenajat si intretinut, curat, dotat cu centrala termica. Se desfasoara pe o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 3.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
12

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Dacia,la etajul 4,cu o suprafata de 27 mp,avand toate utilitatile necesare. Este utilata si mobilata complet,aflandu-se situata intr-un bloc curat si intr-o zona buna a orasului. In apropierea sa se afla numeroase cente comerciale precum Carrefour,Penny,Profi,Meha ...

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera vis a vis de Iulius Town
3

Apartament cu 1 camera vis a vis de Iulius Town

Inchiriez apartament cu 1 camera vis a vis de Iulius Town . Apartamentul este decomandat , la etajul 1 , suprafata 33 mp. Apartamentul este complet utilat cu mobilier nou, având finisaje moderne.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
13

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia
5
24

De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia

Inchiriere apartament cu 3 camere, zona Dacia, mobilat si utilat complet, etaj 1, 62mp.

62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

38 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
4

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere un apartament pe Dacia,la etajul 2,se desfasoara pe o suprafata de 35 mp,renovat si mobilat complet,foarte aproape de centrul orasului.

35 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
502

garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere garsoniera mobilata si utilata situata in zona Dacia la etajul 1 , 30 mp. Se inchiriaza pe termen lung!

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2camere,decomandat,mobilat,utilat,centrala, etaj 3,scara de mijloc.Apartamentul este situat in zona Dacia avand o suprafata de 50 mp.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
96

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat langa parcul Dacia . Suprafata este de 50 mp , etaj 3 . In jur sunt magazine , acces la mijloacele de transport in comun . A fost proaspat renovat . Ambele dormitoare au paturi matrimoniale . Apartamentul se inchiriaza complet mobilat. Nu se accepta ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera situata in zona Dacia
3

Garsoniera situata in zona Dacia

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
3
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2