Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere, etaj intermediar, Dacia
11

Apartament de vanzare, 4 camere, etaj intermediar, Dacia

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, amplasat la etaj intermediar, etajul 2, in zona Dacia, Timisoara, Timis. Apartamentul se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, piata Dacia, parc, scoala si la 8 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata aproximativa ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 4 camere, centrala proprie, Dacia, Timisoara
12
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia, la doar cateva minute fata de Piata Dacia, Iulius Mall si centrul orasului. Locatia ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, scoli, magazine si alte puncte de interes. Apartamentul ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
36

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera zona Dacia.Garsoniera este mobilata modern, complet echipata, centrala proprie, izolata termic. Bloc si zona linistite. Garsoniera se afla la etajul 1 , suprafata utila de 26 mp.

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera in zona Dacia
3
1

Garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata la etajul 2, cu centrala proprie si o suprafata de 20 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Dacia
3
1

Inchiriez garsoniera in zona Dacia

Garsoniera este situata in zona Dacia . Se da mobilata si utilata . Garsoniera este situata la etajul 2 . Suprafata este de 22 mp. Pentru mai multe detalii despre garsoniera , contactati-ne!

Dacia, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere in zona Dacia
5
1

Apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dacia (foarte aproape de mall si aproape de centru), mobilat si utilat modern. Este situat la etajul 4.

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
6
50

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Inchiriez un apartament cu 2 camere, etajul 3 si o suprafata de 50 mp. Se inchiriaza mobilat si utilat conform pozelor. Se accepta si animale de companie

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia etaj 2 cu suprafata utila de 49mp. Zona linistita, aproape de centru Timisoarei, la doar 5 min de mers pe jos de statii. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
36

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
91

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia la etajul 2. Usa metalica noua, faianta si gresie, frigider, aragaz, mobila. si recent zugravit .Garsoniera se inchiriaza pe termen lung - minim 1 an .Suprafata imobilului este 32 mp.

32 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
8

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament 3 camere zona Dacia
5

apartament 3 camere zona Dacia

Inchiriez apartament 3 camere (2 dormitoare+ living) in zona Dacia. Apartamentul este situat la etajul 2 , 65 mp .Dotari:masina de spalat rufe , frigider , aragaz , termopan etc.

65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona Iulius Mall
4

Inchiriez apartament 2 camere zona Iulius Mall

Inchiriez apartament 2 camere hol, baie,bucatarie, balcon , etaj 2 cu o suprafata de 50 mp. Imobilul este decomandat , mobilat si utilat complet .

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 3 camere de inchiriat in zona Dacia
5
139

apartament 3 camere de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere apartament 3 camere (2 dormitoare+ living) in zona Dacia. Apartamentul este situat la etajul 2 , 65 mp .Dotari:masina de spalat rufe , frigider , aragaz , termopan etc.

65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia
8
3

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia
10
1

Apartament 2 camere Dacia

Apartament situat în zona Dacia, Timișoara, cu o suprafață utilă de 32 mp, amplasat la parterul unui imobil bine poziționat. Proprietatea este nemobilată și necesită renovare completă, oferind viitorului proprietar oportunitatea ideală de a-l amenaja integral după propriul gust și concept. Compartimentarea ...

1688 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 160 mp Piata Dacia - Circumvalatiunii
3

Spatiu comercial 160 mp Piata Dacia - Circumvalatiunii

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in suprafata de 160 mp Zona Circumvalatiunii, Piata Dacia vad excelent, zonă cu trafic pietonal si auto intens, pretabil pt orice activitate. Spatiu complet dotat si amenajat. Vitrina cu geam termopan, climatizare, alarma, centrala termica, ...

160 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 160 mp Piata Dacia - Circumvalatiunii
7
4

Spatiu comercial 160 mp Piata Dacia - Circumvalatiunii

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in suprafata de 160 mp Zona Circumvalatiunii, Piata Dacia vad excelent, zonă cu trafic pietonal si auto intens, pretabil pt cazino, jocuri de noroc si altele. Spatiu complet dotat si amenajat. Vitrina cu geam termopan, climatizare, alarma, ...

160 m2

Dacia, Timisoara, Timis

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta
8

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Dacia; - etaj 1/4; -suprafata utila 12 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

4 camere | etaj intermediar | centrala proprie | mobilat si utilat | boxa |
13

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 4 camere situat in zona Dacia; - etaj 2/ 4; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; -SU: 62 mp + balcon cu suprafata de 3 mp; -Apartamentul dispune de boxă la subsol de 5 mp trecuta in CF; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii ...

1726 EUR/m2 | 62 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Iulius Mall
4
1

Apartament 2 camere zona Iulius Mall

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere aproape de Iulius Town
5
1

De inchiriat apartament cu 2 camere aproape de Iulius Town

Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat la câțiva pași de Iulius Town (fostul Iulius Mall), în imediata apropiere a clădirilor de birouri, a facultăților, spațiilor comerciale și zonelor de relaxare. Acces facil la mijloacele de transport în comun și la principalele artere ale ...

Dacia, Timisoara, Timis

2 camere | zona excelenta | balcon mare | investitie |
10

2 camere | zona excelenta | balcon mare | investitie |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dacia; - etaj P/4 -suprafata utila: 32 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 11 mp; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

3 camere | mobilat si utilat | zona excelenta | boxa | investitie |
7

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat in zona Dacia; - etaj P/4, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 50 de mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, cum se poate vedea si in poze; -Apartamentul dispune ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Dacia
3
3

Inchiriez garsoniera in zona Dacia

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Dacia
6
128

Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere apartament cu trei camere in apropiere de Mall , renovat complet , gresie , parchet , centrala proprie . Este situat la etajul 2 cu o suprafata utila de 60 mp

60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Dacia
3
3

Garsoniera zona Dacia

Inchiriez garsoniera, situata la etajul 3 4, fiind mobilata si utilata complet, cu o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera in zona Dacia
3

De inchiriat apartament o camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament o camera in zona Dacia intr-un imobil foarte bine construit, izolat termic si fonic. Mobila noua, de buna calitate, aleasa cu bun gust. Este dotat cu centrala termica proprie, ceea ce permite chiriasului sa foloseasca utilitatile doar atunci cand este nevoie .Se inchiriaza ...

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere decomandate Dacia
4
120

De inchiriat apartament cu 2 camere decomandate Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere decomandate la etajul 4 4, bloc anvelopat. Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Suprafata utila fiinde de 45mp plus 4mp balcon

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament 1 camera  zona Dacia
3
2

apartament 1 camera zona Dacia

Inchiriez apartament 1 camera decomandat cu balcon la etajul 3 4, utilat complet, avand o suprafata de 35 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
14

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o grasoniera situata in zona Dacia, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Karfur, parcul Dacia, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 25 mp

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
9

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

Va oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 2, suprafata utila este de 42 mp, compartimentare decomandată. Apartamentul se închiriază complet mobilat și utilat și dispune de centrală termică proprie. Se doresc persoane serioase, pe termen lung. Preț: 330 euro ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
26

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

Va oferim in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera situata in zona Dacia
3
2

Garsoniera situata in zona Dacia

Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere - Dacia - Etaj 2 - centrala proprie
13
1

Apartament 3 camere - Dacia - Etaj 2 - centrala proprie

Apartament cu 3 camere investiție ideală sau locuință pregătită de mutare Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, având o suprafață utilă de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil bine întreținut. Locuința beneficiază de o compartimentare eficientă și de un balcon tip lojă, perfect ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia
3

Apartament 2 camere Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall
6
2

apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall

60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchriat in zona Dacia
4
152

Apartament cu o camera de inchriat in zona Dacia

Apartament cu 1 camere, recent renovat, zona Dacia, acces facil la mijloacele de transport in comun, 5 minute de mers fata de Iulius Mall, baie cu cada, etaj 4.

32 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Se propunem spre inchiriere 2 camere in zona Dacia , avand o suprafata de 50 mp ,etajul 4. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces facil catre zonele centrale . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Iulius Mall
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Iulius Mall

Apartament de inchiriat in bloc , an constructie 1990, complet mobilat ti utilat, la prima folosinta, hol, baie, bucatarie, living, dormitor, balcon, decomandat, spatiu de depozitare cu acces din hol in pod, pe toata suprafata utila a apartamentului de 45mp etaj 2.

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Dacia
4
5

Apartament de vanzare Dacia

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Dacia
4

Apartament 2 camere zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat situat la etajul 4 in zona Dacia . Apartamentul se inchiriaza doar pe termen lung. Suprafata 54 mp .

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se prezinta spre inchiriere o garsoniera situata in zona Dacia,la etajul 3,se desfasoara pe o suprafata de 24 mp,utilata si mobilata complet. Garsoniera este foarte bine intretinuta,aflandu-se la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Zona in care se afla situata garsoniera ofera acces ...

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2