Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii
9
4

Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat ta etajul 9 din 10, intr-un bloc cu doua lifturi, pe bulevardul Cetatii, la doar cateva minute de mers pe jos pana la Iulius Town, cu boxa inscrisa in CF. Apartamentul are suprafata totala de 68.5 mp, incluzand logia ...

1656 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in zona Iulius Town
8

Inchiriez apartament 2 camere in zona Iulius Town

Inchiriez apartament confort 1 situat in zona Iulius Town. Apartamentul are 2 camere decomandate si toate dependintele, este complet si modern mobilat . Este dotat cu toate utilitatile : centrala termica proprie , masina spalat, aspirator, frigider, cuptor microunde, filtru de cafea, etc. Apartamentul ...

56 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu o camera in zona Dacia
5
27

Inchiriez apartament cu o camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu o camera in zona Dacia, acces rapid Iulius Town, Piata Unirii, Centru. Apartamentul este foarte bine amenajat si intretinut, curat, dotat cu centrala termica. Se desfasoara pe o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 3.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
13

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o grasoniera situata in zona Dacia, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Karfur, parcul Dacia, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 25 mp

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia
5
24

De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia

Inchiriere apartament cu 3 camere, zona Dacia, mobilat si utilat complet, etaj 1, 62mp.

62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 38 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine. Pentru detalii sau vizioanri,sunati la nr de tel din anunt!

38 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
4

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere un apartament pe Dacia,la etajul 2,se desfasoara pe o suprafata de 35 mp,renovat si mobilat complet,foarte aproape de centrul orasului.

35 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
502

garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere garsoniera mobilata si utilata situata in zona Dacia la etajul 1 , 30 mp. Se inchiriaza pe termen lung!

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2camere,decomandat,mobilat,utilat,centrala, etaj 3,scara de mijloc.Apartamentul este situat in zona Dacia avand o suprafata de 50 mp.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
96

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat langa parcul Dacia . Suprafata este de 50 mp , etaj 3 . In jur sunt magazine , acces la mijloacele de transport in comun . A fost proaspat renovat . Ambele dormitoare au paturi matrimoniale . Apartamentul se inchiriaza complet mobilat. Nu se accepta ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera situata in zona Dacia
3

Garsoniera situata in zona Dacia

Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
3
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat
5
37

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomdandat, situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 63 mp. Apartamentul se afla in zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine

63 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera - zona Iulius Mall
4
1

Apartament 1 camera - zona Iulius Mall

ferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Iulius Mall, etaj 1, bloc izolat bucatarie amenajata. Suprafata utila de 32 mp2, baie cu cada disponibil imediat.

Dacia, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
41

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 30 mp, in zona Dacia. Mobilat si utilat ca in poze. Disponibil imediat.

30 m2