Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartament 1 camera - zona Iulius Mall
4
1

Apartament 1 camera - zona Iulius Mall

ferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Iulius Mall, etaj 1, bloc izolat bucatarie amenajata. Suprafata utila de 32 mp2, baie cu cada disponibil imediat.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
6
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Oferta de inchiriere!! Apartament 2 camere. Zona: DACIA. Proximitati: Parcul Dacia, Carrefour, mijloace de transport, Centru. Suprafata utila: 53mp. Etaj: 2. Disponibil incepand cu data de 1. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament doua camere zona dacia
10
3

Proprietar inchiriez apartament doua camere zona dacia

Proprietar,inchiriez apartament 2 camere zona Dacia,etaj 3,complet mobilat si utilat. Aproape de statii de tramvai, troleibuz, Iulius Mall. Percep si garantie chiria pe o luna. Pret 300E.Tel.

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se prezinta spre inchiriere o garsoniera situata in zona Dacia,la etajul 3,se desfasoara pe o suprafata de 24 mp,utilata si mobilata complet. Garsoniera este foarte bine intretinuta,aflandu-se la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Zona in care se afla situata garsoniera ofera acces ...

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 3 camere | 54 mp | Etaj 3/4 | Zona Dacia
7

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...

1926 EUR/m2 | 54 m2

dacia, Timisoara, Timis

Proprietar, 2 camere, Dacia, aproape de Iulius Mall
10
2

Proprietar, 2 camere, Dacia, aproape de Iulius Mall

Apartamentul se afla la etajul 1 din 4, Intrarea Umbroasa, nr.1, zona foarte frumoasa, linistita, amenajat si dotat conform fotografiilor. Are aer conditionat si centrala termica, 2 parcari mari in apropiere, piata Dacia, supermarkt-uri, bazin de inot, parc, mijloace de trasport variate Chiria este ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat situat la etajul 4 in zona Dacia . Apartamentul se inchiriaza doar pe termen lung. Suprafata 47 mp .

47 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
5
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Dacia. Zona semicentrala, aveti in apropiere atat scoli gradinite cat si mijloace de transport in comun, magazine. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp si este la etajul 3. Sunati pentru a stabili o vizionare sau pentru alte informatii. ...

51 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
4
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere un apartament pe Dacia,la etajul 2,se desfasoara pe o suprafata de 35 mp,renovat si mobilat complet,foarte aproape de centrul orasului.

35 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia
3

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
3

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
6
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 38 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine. Pentru detalii sau vizioanri,sunati la nr de tel din anunt!

38 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere zona Dacia
10
82

Apartament 1 camere zona Dacia

Nou !!! Se acceptă studenți, străini, cuplu Exclusivitate Apartament 1 camere Hol Baie Bucătărie Camera mare Încălzire prin termoficare Preț 300 Euro contract ANAF inclusiv Se închiriază cu garanție Detalii suplimentare la telefon

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dacia
3
71

apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament Iulis Mall
8

Apartament Iulis Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...

2105 EUR/m2 | 37 m2

dacia, Timisoara, Timis

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall
8

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
5
5

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

GARSONIERA DE INCHIRIAT. Zona: Dacia. Etaj: 1. Suprafata: 27mp. Compartimentare: decomandata. Utilata si mobilata. Se primesc si animale de companie. Aproape de Parc Dacia. Sunati pentru a stabili o vizionare.

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 3 camere | Etaj 2 | Bloc Anvelopat | Dacia
11

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate situat la etajul 2 din 4 într-un bloc din beton, în zona Dacia. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă de 45mp și dispune de un balcon de 2.3mp. Blocul din care face parte este din beton, construit în 1977 ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis