Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, centrala proprie, zona Dacia
11
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Dacia. La aproximativ 1 km fata de Iulius Town. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la cateva minute fata de piata Dacia, parc, scoala sau statia de autobuz. Etajul 4/4, acoperis de tigla, in curs ...

1750 EUR/m2 | 48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
3
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia
5
24

De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia

Inchiriere apartament cu 3 camere, zona Dacia, mobilat si utilat complet, etaj 1, 62mp.

62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera,in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 38 mp,se inchiriaza mobilat modern si uitlat complet. Zona ofera statii de transport in comun,magazine. Pentru detalii sau vizioanri,sunati la nr de tel din anunt!

38 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
4

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere un apartament pe Dacia,la etajul 2,se desfasoara pe o suprafata de 35 mp,renovat si mobilat complet,foarte aproape de centrul orasului.

35 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
502

garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere garsoniera mobilata si utilata situata in zona Dacia la etajul 1 , 30 mp. Se inchiriaza pe termen lung!

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2camere,decomandat,mobilat,utilat,centrala, etaj 3,scara de mijloc.Apartamentul este situat in zona Dacia avand o suprafata de 50 mp.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
96

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat langa parcul Dacia . Suprafata este de 50 mp , etaj 3 . In jur sunt magazine , acces la mijloacele de transport in comun . A fost proaspat renovat . Ambele dormitoare au paturi matrimoniale . Apartamentul se inchiriaza complet mobilat. Nu se accepta ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera situata in zona Dacia
3

Garsoniera situata in zona Dacia

Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
3
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat
5
37

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomdandat, situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 63 mp. Apartamentul se afla in zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine

63 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera - zona Iulius Mall
4
1

Apartament 1 camera - zona Iulius Mall

ferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Iulius Mall, etaj 1, bloc izolat bucatarie amenajata. Suprafata utila de 32 mp2, baie cu cada disponibil imediat.

Dacia, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
41

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 30 mp, in zona Dacia. Mobilat si utilat ca in poze. Disponibil imediat.

30 m2