Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
4
10

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Se inchiriaza o garsoniera. Zona: Dacia. Pret: 170 euro. Etaj: 3. Suprafata: 24mp. Garsoniera se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze, cu toate conditiile necesare. Aproape de Piata Dacia, Iulius Mall, centrul orasului. Mai multe informatii la telefon.

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
51

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Dam spre inchiriere in zona Dacia un apartament cu 2 camere semidecomandat. Se inchiriaza pentru o perioada lunga de timp, cu posibilitate de prelungire automata. Zona este una semicentrala, aproape de punctele de interes, Centru, Iulius Mall, scoli, magazine, mijloace de transport. Dispune de o suprafata ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 2 camere  in zona Dacia
4
22

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
46

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia etaj 2 cu suprafata utila de 49mp. Zona linistita, aproape de centru Timisoarei, la doar 5 min de mers pe jos de statii. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchriat in zona Dacia
4
152

Apartament cu o camera de inchriat in zona Dacia

Apartament cu 1 camere, recent renovat, zona Dacia, acces facil la mijloacele de transport in comun, 5 minute de mers fata de Iulius Mall, baie cu cada, etaj 4.

32 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Dacia
6
23

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Dacia,la etajul 2,suprafata de 54 mp,se inchiriaza utilat si mobilat modern. Este in apropierea supermarketurilor, statiilor de transport in comun. Se accepta si animale de companie pentru doritori. Va asteptam la o vizionare, sunati la numarul de t ...

54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament in apropiere de Iulius MALL
8
1

Apartament in apropiere de Iulius MALL

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in apropiere de Iulius Mall zona Dacia Cetatii Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -baie de serviciu -balcon -loc ...

59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

garsoniera in zona Dacia de inchiriat
3
120

garsoniera in zona Dacia de inchiriat

Inchiriez pe termen lung garsoniera in zona Dacia unei persoane nefumatoare . Suprafata 20 mp , etaj 3.

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
96

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat langa parcul Dacia . Suprafata este de 50 mp , etaj 3 . In jur sunt magazine , acces la mijloacele de transport in comun . A fost proaspat renovat . Ambele dormitoare au paturi matrimoniale . Apartamentul se inchiriaza complet mobilat. Nu se accepta ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat zona Dacia
3
139

apartament cu o camera de inchiriat zona Dacia

Apartamentul in zona Dacia , este recent renovat, utilat cu aragaz, frigider, masina de spalat rufe - acestea trei sunt noi, apoi cuptor cu microude, TV, aer conditionat, internet WiFi. Balconul este deschis, ferestrele sunt din termopan . Apartamantul se afla intr-o zona linistita, aproape de mijloace ...

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Dacia
4
5

Apartament cu doua camere in zona Dacia

Inchiriez un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 45 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Dacia, etaj 3 4, renovat, mobilat și utilat
10
3

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...

22 EUR/m2 | 4,080 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera zona Dacia
5
39

De inchiriat apartament 1 camera zona Dacia

Inchiriere apartament cu o camera in zona Dacia! Apartamentul este decomandat si complet utilat si mobilat. Se cere o luna de chirie plus o luna garantie. Are toate dotarile necesare, o suprafata utila de 30 mp si este la etajul 3 cu lift. Situat aproape de marketuri, mijloace de transport in comun. ...

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Dacia
3
31

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 26 mp, se afla la etajul 2

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia
9
2

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Dacia

Inchiriez ap 1 camera ,parter, mobilat utilat, masina de spalat etc. Baie cu cada, bucatarie, zona linistita, parcare,complex alimentar, legaturi transport in comun. Suprafata imobilului este de 20 mp.

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
17

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere, etajul 2 avand o suprafata utila de 47mp, apartamentul este amplasat pe str Teiului, zona Dacia, foarte aproape de mijloacele de transport magazine, parcuri

47 m2