Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
2

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Dacia, zona semicentrala, aproape de centru Timisoarei, la doar 5min de mijloace de transport. In zona se afla si supermarketuri, McDonalds, scoli, parcuri. Dispune de o suprafata utial de 27mp si este la etajul 3. Este semidecomandata, mobilata si utilata. ...

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
5
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Dacia. Zona semicentrala, aveti in apropiere atat scoli gradinite cat si mijloace de transport in comun, magazine. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp si este la etajul 3. Sunati pentru a stabili o vizionare sau pentru alte informatii. ...

51 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
5
363

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dacia (foarte aproape de mall si aproape de centru), mobilat si utilat modern. Este situat la etajul 4.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia etaj 2 cu suprafata utila de 49mp. Zona linistita, aproape de centru Timisoarei, la doar 5 min de mers pe jos de statii. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se inchiriaza garsoniera in zona Dacia. Etajul 3, cu o suprafata utila de 25mp, complet mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie. Disponibila incepand cu data de 1. Sunati la numarul de telefon.

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dacia
5
15

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia

De inchiriat ap 2 camere, decomandat , zona Dacia, 55 mp, amenajat recent, intretinut, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat.

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
53

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia, are o suprafata de 21 mp si se afla la etajul 1. Este pozitionata garsoniera foarte aprope de Piata Dacia

21 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
196

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall
4
5

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall

Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !

1300 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera - zona Dacia
6
3

Garsoniera - zona Dacia

Inchiriez garsoniera, situata la etajul 3 4, fiind mobilata si utilata complet, cu o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

garsoniera in zona Dacia de inchiriat
3
120

garsoniera in zona Dacia de inchiriat

Inchiriez pe termen lung garsoniera in zona Dacia unei persoane nefumatoare . Suprafata 20 mp , etaj 3.

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata la etajul 2, cu centrala proprie si o suprafata de 20 mp

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Dacia. Etaj: 1 Suprafata: 30 mp. Proximitati: Lidl, Centru, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat
5
38

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomdandat, situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 63 mp. Apartamentul se afla in zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine

63 m2

Dacia, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 3 camere | 54 mp | Etaj 3/4 | Zona Dacia