Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona Iulius Mall
4

Inchiriez apartament 2 camere zona Iulius Mall

Inchiriez apartament 2 camere hol, baie,bucatarie, balcon , etaj 2 cu o suprafata de 50 mp. Imobilul este decomandat , mobilat si utilat complet .

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300

Inchiriez un apartament cu 2 camere, etajul 3 si o suprafata de 50 mp. Se inchiriaza mobilat si utilat conform pozelor. Se accepta si animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament o camera decomandat  - Dacia
3

Apartament o camera decomandat - Dacia

Inchiriez apartament o camera decomandat ,40mp la parter , intr-un bloc mixt de locuinte , mobilat si amenajat cu finisaje din import .Apartamentul dispune de centrala termica, pat matrimonial, sifonier dublu, aragaz , frigider, masina de spalat, smart TV, WiFi, etc. Mai multe info la telefon... Poze ...

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Dacia
7
5

Apartament 1 Camera Dacia

Ofer spre închiriere apartament 1 camera decomandat, având bucătărie cu gaz, baie cu vană ,amenajat, parchet laminat nou, gresie faianta baie si bucatarie, termopane, parter 4,mobilat si utilat cu electrocasnice de noua generatie energetica:masina de spalat , frigider, microunde si cuptor aragaz, ...

28 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera situata in zona Dacia
3
2

Garsoniera situata in zona Dacia

Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.

Dacia, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Dacia
3
3

Inchiriez garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia la etajul 2. Usa metalica noua, faianta si gresie, frigider, aragaz, mobila. si recent zugravit .Garsoniera se inchiriaza pe termen lung - minim 1 an .Suprafata imobilului este 32 mp.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
36

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera zona Dacia.Garsoniera este mobilata modern, complet echipata, centrala proprie, izolata termic. Bloc si zona linistite. Garsoniera se afla la etajul 1 , suprafata utila de 26 mp.

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
91

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

32 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
257

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriem pe termen lung , garsoniera confort 2 cu masina de spalat in zona Dacia , etaj 3 cu o suprafata de 22 mp.

22 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia cu centrala proprie
4
45

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere complet mobilat si utilat in zona Dacia. Apartamentul este situat la etajul 1 cu o suprafata de 47 mp. Centrala termica( bloc reabilitat termic). Mai multe informatii telefonic

47 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
262

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera, situata la etajul 3 4, fiind mobilata si utilata complet, cu o suprafata de 26 mp. Se accepta animale de companie

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera in zona Dacia
3

De inchiriat apartament o camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament o camera in zona Dacia intr-un imobil foarte bine construit, izolat termic si fonic. Mobila noua, de buna calitate, aleasa cu bun gust. Este dotat cu centrala termica proprie, ceea ce permite chiriasului sa foloseasca utilitatile doar atunci cand este nevoie .Se inchiriaza ...

Dacia, Timisoara, Timis

Dacia - apartament cu 3 camere
18

Dacia - apartament cu 3 camere

Descriere Descriere Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la etajul 2 din 4. Locație excelentă zona Dacia, în apropiere de: Piață Bănci Magazine Școli Apartamentul este amenajat și dispune de: Geamuri termopan Podele Ușă metalică Baie cu vană Încălzire cu ...

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Dacia
3
1

Garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata la etajul 2, cu centrala proprie si o suprafata de 20 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Dacia   Apartament cu două camere
16

Dacia Apartament cu două camere

De închiriat apartament cu două camere, 40 mp, situat la etajul 3 din 4, în zona Dacia, în apropiere de magazine, piață, bănci și parc. Apartamentul este amenajat Geamuri termopan Podele moderne Ușă metalică la intrare Baie cu cadă Încălzire cu centrală proprie Zonă liniștită Complet ...

40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere 1

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere

Proprietar inchiriez apartament decomandat,Etaj 3 din 10, Bloc cu Lift Apartament mobilat și utilat, Incalzire centrala proprie, Clima. Masina spalat. zona Dacia str Labirint, Apartament situat aproape de centru de Iuliu Mall. Mijloace de transport in comun la 50m, Scoli in apropiere 19,26,18 .

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
4
8

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Se inchiriaza o garsoniera. Zona: Dacia. Pret: 170 euro. Etaj: 3. Suprafata: 24mp. Garsoniera se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze, cu toate conditiile necesare. Aproape de Piata Dacia, Iulius Mall, centrul orasului. Mai multe informatii la telefon.

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2