Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
36

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera zona Dacia.Garsoniera este mobilata modern, complet echipata, centrala proprie, izolata termic. Bloc si zona linistite. Garsoniera se afla la etajul 1 , suprafata utila de 26 mp.

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial SAD vad foarte bun | Dacia | Circumvalatiunii
5

District Real Estate va propune spre închiriere un spatiu comercial SAD de 130mp cu vad foarte bun, cu vitrina mare pretabil magazine, restaurant, showroom, saloane infrumusetare si alte activitati Spatiul se afla la parterul unei cladiri construita in jurul anilor 70 din si prezinta urmatoarea compartimentare: ...

128 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia
5
51

De vanzare apartament cu 2 camere zona Dacia

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 2 si o suprafata de 50 mp. Se vinde mobilat si utilat ca si in poze. Este in proximitatea magazinelor alimentare, statiilor de transport in comun.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere zona Iulius Mall
4
1

Apartament 2 camere zona Iulius Mall

Inchiriez apartament 2 camere hol, baie,bucatarie, balcon , etaj 2 cu o suprafata de 50 mp. Imobilul este decomandat , mobilat si utilat complet .

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat  garsoniera in zona Dacia
3
52

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez apartament 28mp la 2 minute de mijloacele de transport in comun . Este situat la un parter inalt. Este complet mobilat si utilat. Canapeaua este extensibila. Exista si pivnita pentru depozitare.

28 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dacia
3
71

apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
96

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat langa parcul Dacia . Suprafata este de 50 mp , etaj 3 . In jur sunt magazine , acces la mijloacele de transport in comun . A fost proaspat renovat . Ambele dormitoare au paturi matrimoniale . Apartamentul se inchiriaza complet mobilat. Nu se accepta ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Dacia
3
2

Garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata la etajul 2, cu centrala proprie si o suprafata de 20 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat -Dacia
4

Apartament de inchiriat -Dacia

Se propunem spre inchiriere 2 camere in zona Dacia , avand o suprafata de 46 mp ,etajul 4. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces facil catre zonele centrale . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Se propunem spre inchiriere 2 camere in zona Dacia , avand o suprafata de 50 mp ,etajul 4. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces facil catre zonele centrale . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
10

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Ofer spre închiriere o garsonieră modernă, situată în zona Dacia pe str Timis cu o suprafata de 27mp , etaj 3 într-un bloc curat, cu vecini liniștiți Garsoniera este aproape de Lidl,Profi, farmacii, bănci, parcuri. Acces rapid la transport în comun (tramvai, autobuz, troleibuz) conexiune directă spre ...

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall
6
2

apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall

Oferim spre inchiriere apartament cu trei camere in apropiere de Mall , renovat complet , gresie , parchet , centrala proprie . Este situat la etajul 2 cu o suprafata utila de 60 mp

60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia etaj 2 cu suprafata utila de 49mp. Zona linistita, aproape de centru Timisoarei, la doar 5 min de mers pe jos de statii. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se inchiriaza garsoniera in zona Dacia. Etajul 3, cu o suprafata utila de 25mp, complet mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie. Disponibila incepand cu data de 1. Sunati la numarul de telefon.

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dacia
5
15

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia

De inchiriat ap 2 camere, decomandat , zona Dacia, 55 mp, amenajat recent, intretinut, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat.

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
53

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia, are o suprafata de 21 mp si se afla la etajul 1. Este pozitionata garsoniera foarte aprope de Piata Dacia

21 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
196

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall
4
5

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall

Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !

1300 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2