Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii
9
4

Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat ta etajul 9 din 10, intr-un bloc cu doua lifturi, pe bulevardul Cetatii, la doar cateva minute de mers pe jos pana la Iulius Town, cu boxa inscrisa in CF. Apartamentul are suprafata totala de 68.5 mp, incluzand logia ...

1656 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 4 camere, centrala proprie, Dacia, Timisoara
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia, la doar cateva minute fata de Piata Dacia, Iulius Mall si centrul orasului. Locatia ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, scoli, magazine si alte puncte de interes. Apartamentul ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
10

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Dacia,la etajul 1,cu o suprafata de 21 mp,se inchiriaza utilata si mobilata modern. Este situata intr-o zona linistita,cu acces rapid la mijloace de transport in comun,farmacii,magazine,etc. Deasemenea,se accepta si animale de companie. Cei interesati sunt rugati ...

21 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia
3
2

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia compusa din bucatarie , camera , baie si hol. Suprafata totala este de 26 mp , etaj 1

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

APartament 3 camere spre inchiriere in zona Dacia
5
3

APartament 3 camere spre inchiriere in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 1, cu o suprafata de 80 mp, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera - zona Dacia
6
2

Garsoniera - zona Dacia

Inchiriez garsoniera, situata la etajul 3 4, fiind mobilata si utilata complet, cu o suprafata de 20 mp. Se accepta animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia
5
9

De inchiriat apartament 3 camere in zona Dacia

Oferim sper inchiriere un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat complet. Cu o suprafata de 60 mp, la etajul 2

60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera , zona Dacia
3

Apartament 1 camera , zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera , zona Dacia la etajul 1 . Mobilat si utilat complet , imobilul se desfasoara pe o suprafata de 32 mp. Disponibil imediat !Mai multe detalii la tel!

Dacia, Timisoara, Timis

Dacia - apartament cu 3 camere
18

Dacia - apartament cu 3 camere

Descriere Descriere Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la etajul 2 din 4. Locație excelentă zona Dacia, în apropiere de: Piață Bănci Magazine Școli Apartamentul este amenajat și dispune de: Geamuri termopan Podele Ușă metalică Baie cu vană Încălzire cu ...

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

dacia apartament cu 2 camere de închiriat
18

dacia apartament cu 2 camere de închiriat

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 din 5, în zona Dacia, în apropiere de Școala Generală nr. 24. Apartamentul este amenajat și complet mobilat, dispune de: geamuri termopan ușă metalică podele îngrijite baie cu vană centrală proprie zonă liniștită Este utilat cu: aragaz frigider mașină ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Dacia
3
31

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 26 mp, se afla la etajul 2

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...

1874 EUR/m2 | 59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar ofer spre inchiriere  garsoniera in zona Dacia st. Labirint
5
2

Proprietar ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia st. Labirint

Proprietar ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia ,str Labirint et 4 utilata si mobilata ,zona foarte buna aproape de Iulius Mall , magazine,farmacii,piata,Mall.Pret 180 euro plus garantie 180 euro.Fara comision . Se incheie contract la ANAF.

12 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa
12
3

Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...

1551 EUR/m2 | 49 m2

dacia, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

80000 euro!!!  Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar
10
1

80000 euro!!! Apartament 3 camere, centrala, Gheorghe Lazar

Apartament de vânzare situat în zona Gheorghe Lazar Circumvalatiunii, Timișoara. Acesta se află la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 50 mp. Locuința dispune de 3 camere, o bucătărie separată și un balcon de 3 mp . Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din lemn. Amplasarea este ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

350 euro!!!Ap.cu 3 camere cu centrala proprie Zona Dacia
8
2

350 euro!!!Ap.cu 3 camere cu centrala proprie Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre inchiriere apartament cu 3 camere situat la parter Zonq Dacia.Apartamemtul dispune de incalzire cu centrala proprie.Este complet mobilat si utilat.LIBER.Disponibil imediat.Pret chirie lunara 350 euro.Garantie 350 euro+ comision agentie.Tel.0733 x 141 x 001.

52 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis