garsoniera de inchiriat in zona Dacia
Inchiriere garsoniera mobilata si utilata situata in zona Dacia la etajul 1 , 30 mp. Se inchiriaza pe termen lung!
30 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:49
Anunțuri promovate – Vezi toate
30 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 10:49
Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4/4 al unui bloc reabilitat termic din zona Dacia,foarte aproape de Iulius Mall,mijloace de transport,piața,magazine,școli. Apartamentul beneficiază de finisaje moderne fiind complet renovat,se vinde mobilat și utilat fiind disponibil ...
1902 EUR/m2 | 51 m2
dacia, Timisoara, Timis
22 mai
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere complet mobilat si utilat in zona Dacia. Apartamentul este situat la etajul 1 cu o suprafata de 47 mp. Centrala termica( bloc reabilitat termic). Mai multe informatii telefonic
47 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:34
APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Dacia. La aproximativ 1 km fata de Iulius Town. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la cateva minute fata de piata Dacia, parc, scoala sau statia de autobuz. Etajul 4/4, acoperis de tigla, in curs ...
1750 EUR/m2 | 48 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 05:45
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Dacia,la etajul 2,suprafata de 54 mp,se inchiriaza utilat si mobilat modern. Este in apropierea supermarketurilor, statiilor de transport in comun. Se accepta si animale de companie pentru doritori. Va asteptam la o vizionare, sunati la numarul de t ...
54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:41
Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:35
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
azi 18:32
Inchiriez garsoniera mobilata si utilata la etajul 2, cu centrala proprie si o suprafata de 20 mp
20 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:26
Ofer spre inchiriere apartament o camera in zona Dacia intr-un imobil foarte bine construit, izolat termic si fonic. Mobila noua, de buna calitate, aleasa cu bun gust. Este dotat cu centrala termica proprie, ceea ce permite chiriasului sa foloseasca utilitatile doar atunci cand este nevoie .Se inchiriaza ...
35 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:23
Apartament cu 1 camere, recent renovat, zona Dacia, acces facil la mijloacele de transport in comun, 5 minute de mers fata de Iulius Mall, baie cu cada, etaj 4.
32 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:20
Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat situat la etajul 4 in zona Dacia . Apartamentul se inchiriaza doar pe termen lung. Suprafata 47 mp .
47 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:14
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...
1874 EUR/m2 | 59 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 18:13
De inchiriat in zona DACIA. Apartamentul este complet mobilat si utilat si chiar la etajul 3. Are de altfel si o suparafat utila de 55mp. Zona este una linistita si totusi aproape de Iulius Mall, Centru, mijloace de transport si complex comercial. Mai multe informatii la numarul de telefon afisa ...