Imobiliare Timisoara Dacia Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2camere,decomandat,mobilat,utilat,centrala, etaj 3,scara de mijloc.Apartamentul este situat in zona Dacia avand o suprafata de 50 mp.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
187

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Dacia. Etaj: 1 Suprafata: 30 mp. Proximitati: Lidl, Centru, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
1

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia, are o suprafata de 21 mp si se afla la etajul 1. Este pozitionata garsoniera foarte aprope de Piata Dacia

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Dacia
4
96

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat langa parcul Dacia . Suprafata este de 50 mp , etaj 3 . In jur sunt magazine , acces la mijloacele de transport in comun . A fost proaspat renovat . Ambele dormitoare au paturi matrimoniale . Apartamentul se inchiriaza complet mobilat. Nu se accepta ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Iulius Mall
3

Garsoniera zona Iulius Mall

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Iulius Mall, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 35 mp. Etaj 3. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata, aproape de centre comerciale si de mall. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat!

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere Iulius Town
12
86

Apartament 1 camere Iulius Town

Nou!!!! La 5 minute de Iulius Town Chirie lunară 300 euro Contract ANAF inclusiv Va prezentam spre închiriere Apartament 1 camere in zona Dacia in imediata vecinătate magazine, mijloc de transport în comun compartimentat astfel hol intrare bucătărie închisă camera baie cu cada Rulouri ...

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dacia -Cetatii
5
3

Apartament 3 camere Dacia -Cetatii

Va prezentam apartement 3 camere Decomandat Se adresează studenților, familiilor cuplurilor ,iubitorilor de animale Vedere pe doua părți ,în imediata vecinatate scoli si gradinite , Iulius Town , bine conectat la facilitatile urbane Ocupabil imediat Etaj 1 Hol intrare spațios ...

68 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia 300

Inchiriez un apartament cu 2 camere, etajul 3 si o suprafata de 50 mp. Se inchiriaza mobilat si utilat conform pozelor. Se accepta si animale de companie

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere zona Dacia
10
82

Apartament 1 camere zona Dacia

Nou !!! Se acceptă studenți, străini, cuplu Exclusivitate Apartament 1 camere Hol Baie Bucătărie Camera mare Încălzire prin termoficare Preț 300 Euro contract ANAF inclusiv Se închiriază cu garanție Detalii suplimentare la telefon

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
5
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dacia, la etajul 1, dispune de o suprafata de 25 mp, cu costuri mici. Este complet utilata si mobilata. Aproape de Iulius Mall si mijloace de transport in comun.

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
1

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Dacia, zona semicentrala, aproape de centru Timisoarei, la doar 5min de mijloace de transport. In zona se afla si supermarketuri, McDonalds, scoli, parcuri. Dispune de o suprafata utial de 27mp si este la etajul 3. Este semidecomandata, mobilata si utilata. ...

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat
5
37

Apartament cu trei camere in zona Dacia de inchiriat

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomdandat, situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 63 mp. Apartamentul se afla in zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine

63 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dacia
4
7

Garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Se inchiriaza o garsoniera. Zona: Dacia. Pret: 170 euro. Etaj: 3. Suprafata: 24mp. Garsoniera se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze, cu toate conditiile necesare. Aproape de Piata Dacia, Iulius Mall, centrul orasului. Mai multe informatii la telefon.

24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera , zona Dacia