Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
13 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1890 EUR/m2 | 50 m2
dacia, Timisoara, Timis
13 mai
Inchiriez apartament o camera 27 mp , etaj 2 in Dacia aproape de biserica .Este amenajat cu tot ce e necesar. Pt mai multe informatii va rog sa ma apelati!
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:07
APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui imobil ce beneficiaza de acoperis din tigla. Situat Judetul Timis, Timisoara, zona Dacia Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia, Iulius ...
1589 EUR/m2 | 56 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 05:45
Oferta de inchiriere!! Apartament 2 camere. Zona: DACIA. Proximitati: Parcul Dacia, Carrefour, mijloace de transport, Centru. Suprafata utila: 53mp. Etaj: 2. Disponibil incepand cu data de 1. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.
53 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 11:47
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat langa parcul Dacia . Suprafata este de 50 mp , etaj 3 . In jur sunt magazine , acces la mijloacele de transport in comun . A fost proaspat renovat . Ambele dormitoare au paturi matrimoniale . Apartamentul se inchiriaza complet mobilat. Nu se accepta ...
50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:31
Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui ...
1948 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:22
GARSONIERA DE INCHIRIAT. Zona: Dacia. Etaj: 1. Suprafata: 27mp. Compartimentare: decomandata. Utilata si mobilata. Se primesc si animale de companie. Aproape de Parc Dacia. Sunati pentru a stabili o vizionare.
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:19
Inchiriere apartament 3 camere (2 dormitoare+ living) in zona Dacia. Apartamentul este situat la etajul 2 , 65 mp .Dotari:masina de spalat rufe , frigider , aragaz , termopan etc.
65 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:12
Inchiriez ap 1 camera ,parter, mobilat utilat, masina de spalat etc. Baie cu cada, bucatarie, zona linistita, parcare,complex alimentar, legaturi transport in comun. Suprafata imobilului este de 20 mp.
20 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:12
Apartament de inchiriat in bloc , an constructie 1990, complet mobilat ti utilat, la prima folosinta, hol, baie, bucatarie, living, dormitor, balcon, decomandat, spatiu de depozitare cu acces din hol in pod, pe toata suprafata utila a apartamentului de 45mp etaj 2.
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:10
Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...
1929 EUR/m2 | 70 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:09
Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat la câțiva pași de Iulius Town (fostul Iulius Mall), în imediata apropiere a clădirilor de birouri, a facultăților, spațiilor comerciale și zonelor de relaxare. Acces facil la mijloacele de transport în comun și la principalele artere ale ...
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:08
Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat situat la etajul 4 in zona Dacia . Apartamentul se inchiriaza doar pe termen lung. Suprafata 54 mp .
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:05
Inchiriez apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 26 mp, se afla la etajul 2
26 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:04
Inchiriez un apartament cu 2 camere, etajul 3 si o suprafata de 50 mp. Se inchiriaza mobilat si utilat conform pozelor. Se accepta si animale de companie
50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 16:02
Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet
20 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:55
Inchiriez apartament cu 2 camere decomandate la etajul 4 4, bloc anvelopat. Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Suprafata utila fiinde de 45mp plus 4mp balcon
45 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:44
Inchiriez garsoniera ocupabila imediat, 24mp, etaj 2 4. Garsoniera este situata in zona Dacia la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall.
24 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:40
Inchiriez garsoniera mobilata si utilata la etajul 2, cu centrala proprie si o suprafata de 20 mp
20 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:37
Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp
40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:36
Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala Nr 18, Scoala Gimnaziala Nr 26, parc Dacia, piata Dacia, market Carrefour, Lidl, dar si la 10 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul ...
48 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:33
Inchiriez apartament 1 camera decomandat cu balcon la etajul 3 4, utilat complet, avand o suprafata de 35 mp
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:33
Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Dacia, 31 mp utili, situat la etajul 2. Zona este liniștită, cu acces rapid la magazine, școli și mijloace de transport. Locuința este potrivită pentru un stil de viață echilibrat și comod. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!
31 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:32
Apartament cu 1 camere, recent renovat, zona Dacia, acces facil la mijloacele de transport in comun, 5 minute de mers fata de Iulius Mall, baie cu cada, etaj 4.
32 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:25
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:20
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:19
Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Dacia. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dacia, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1973, structura beton, material ...
1874 EUR/m2 | 59 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:19
Ofer spre inchiriere apartament o camera in zona Dacia intr-un imobil foarte bine construit, izolat termic si fonic. Mobila noua, de buna calitate, aleasa cu bun gust. Este dotat cu centrala termica proprie, ceea ce permite chiriasului sa foloseasca utilitatile doar atunci cand este nevoie .Se inchiriaza ...
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:18
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2050 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:17
Se propunem spre inchiriere 2 camere in zona Dacia , avand o suprafata de 50 mp ,etajul 4. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces facil catre zonele centrale . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !
50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:16
De inchiriat in zona DACIA. Apartamentul este complet mobilat si utilat si chiar la etajul 3. Are de altfel si o suparafat utila de 55mp. Zona este una linistita si totusi aproape de Iulius Mall, Centru, mijloace de transport si complex comercial. Mai multe informatii la numarul de telefon afisa ...
55 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:16
Oferim sper inchiriere un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat complet. Cu o suprafata de 60 mp, la etajul 2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:14
Inchiriez apartament cu 1 camera vis a vis de Iulius Town . Apartamentul este decomandat , la etajul 1 , suprafata 33 mp. Apartamentul este complet utilat cu mobilier nou, având finisaje moderne.
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:13
De inchiriat ap 2 camere, decomandat , zona Dacia, 55 mp, amenajat recent, intretinut, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat.
55 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:10
De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308
1733 EUR/m2 | 60 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:10
Inchiriez apartament 28mp la 2 minute de mijloacele de transport in comun . Este situat la un parter inalt. Este complet mobilat si utilat. Canapeaua este extensibila. Exista si pivnita pentru depozitare.
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:09
Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomdandat, situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 63 mp. Apartamentul se afla in zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine
63 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:07
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:07
Inchiriez apartament cu 1 camera,mobilat,utilat,spatios echipat modern. Situat in zona Dacia aproape de statia de tramvai imobilul are o suprafata de 28 mp. Cheltuieli si intretinere mici.Nu se accepta animale de companie.
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:07
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308
1900 EUR/m2 | 50 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:07
ferim spre inchiriere apartament 1 camera zona Iulius Mall, etaj 1, bloc izolat bucatarie amenajata. Suprafata utila de 32 mp2, baie cu cada disponibil imediat.
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:06
Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Dacia, zona semicentrala, aproape de centru Timisoarei, la doar 5min de mijloace de transport. In zona se afla si supermarketuri, McDonalds, scoli, parcuri. Dispune de o suprafata utial de 27mp si este la etajul 3. Este semidecomandata, mobilata si utilata. ...
27 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:06
De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308
1963 EUR/m2 | 40 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:05
Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare
30 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 15:00
Inchiriez garsoniera zona Dacia.Garsoniera este mobilata modern, complet echipata, centrala proprie, izolata termic. Bloc si zona linistite. Garsoniera se afla la etajul 1 , suprafata utila de 26 mp.
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:52
35 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:51
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia compusa din bucatarie , camera , baie si hol. Suprafata totala este de 26 mp , etaj 1
26 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:48
De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia etaj 2 cu suprafata utila de 49mp. Zona linistita, aproape de centru Timisoarei, la doar 5 min de mers pe jos de statii. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Sunati la numarul de telefon.
49 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:43
Inchiriez apartament o camera decomandat ,40mp la parter , intr-un bloc mixt de locuinte , mobilat si amenajat cu finisaje din import .Apartamentul dispune de centrala termica, pat matrimonial, sifonier dublu, aragaz , frigider, masina de spalat, smart TV, WiFi, etc. Mai multe info la telefon... Poze ...