Garsoniera et 2 clima
Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 12:44
Anunțuri promovate – Vezi toate
2045 EUR/m2 | 22 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 12:44
Oferim spre închiriere un apartament cu 1 cameră, PARTER, într-o zonă liniștită de case, ideal pentru o persoană singură sau un cuplu. Localizare excelentă la câteva minute de Shopping City Mall Zonă verde și liniștită perfectă pentru relaxare Parcare în curte inclusă Apartament cochet, curat, ...
30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
27 aprilie
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...
1346 EUR/m2 | 52 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 si are o suprafata de 47 mp utili + 3 mp balcon. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Debara - ...
1319 EUR/m2 | 47 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...
1840 EUR/m2 | 47 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 03:43
Inchiriez un apartament spatios si luminos, cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si are o suprafata de 57 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si ...
57 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 02:21
Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dambovita, la etajul 3 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa.
28 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 01:33
Ofer apartament o camera 40 mp, etaj 1 , bulevardul Dambovita. Complet mobilat si utilat, parchet laminat, termopane, cablu, internet, boxa, langa hotel Aurora, in apropiere de Shopping City.
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 01:31
Vand apartament cu 1 camera la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp cu centrala proprie. Mobilata si utilata complet.
1333 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 01:23
Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Este nerenoavat!!!
1500 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 01:21
inchiriez apartament cu 2 camere, etaj 1, 54 mp, mobilat, utilat (masina de spalat noua, combina frigorifica noua, aparat de aer conditionat, centrala proprie, fibra optica, catv Digi, geamuri termopan). Apartamentul este curat, proaspat zugravit, iar blocul este reabilitat termic. Este situat la 5 minute ...
54 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 01:14
Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Dambovita.Zona foarte linistita, aproape de toate punctele de interes ale zonei. Apartamentul se inchiriaza pe termen mediu sau lung si este disponibil imediat. Suprafata utila a apartamentului este de 50 mp , situat la etajul 3.
50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 01:13
Inchiriez garsoniera de 28 mp, fiind situata la etajul 2, utilata si mobilata complet
28 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 01:10
Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:43
De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...
2156 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:43
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339
1735 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:43
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...
1786 EUR/m2 | 70 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:55
FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...
2708 EUR/m2 | 144 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:22
Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, decoamandat, o suprafata utila de 60 mp, situat in zona Dambovita la etajul 3. Apartamentul este aproape de shopping city, parcare mare, mijloace de transport,banci,magazine,farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie
1580 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:19
Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.
50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:16
Apartament de inchiriat in Dambovita - Sagului, aproape de terasa Nora, o camera confort 1, decomandat la etajul 2, o suprafata de 35 mp, amenajat, disponibil imediat, balcon inchis, langa mijloace de transport in comun si supermarketuri. Apartamentul este situat pe strada Strada Paul Constantinesc ...
35 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:16
Proprietar, vand apartament 3 camere, zona Dambovita, in spate la restaurant Nora, intr-o zona foarte linistita, cu parc in spatele blocului si la o distanta de 2 minute de parcul Clabucet. Zona dispune de locuri de parcare si de acces facil la mijloacele de trasport in comun, in imediata vecinatate ...
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:44
De închiriat apartament cu o cameră, situat la etajul 3 din 4, în zona Dâmbovița, în apropiere de Piața Aurora, liniile 7, 9, 2, magazine și bănci. termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală proprie balcon tip lojă liniște mobilat aragaz frigider ...