Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
2

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren
16
8

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren

YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...

2643 EUR/m2 | 70 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora
14
1

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

Spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 cu o suprafata utila de 50 mp. Se afla in apropierea statiei de tramvai, Restaurantul Nora, Piata Flavia. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.

1519 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita
5
19

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat complet, centrala proprie, clima, etajul 2 o suprafata utila de 58 mp, situat in zona Hotel Ambasador.

58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 cu centrala proprie
10

Apartament 2 camere confort 1 cu centrala proprie

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, confort 1 cu centrala proprie, 55 mp, disponibil imediat, termopane, partial utilat, aragaz, zugravit, zona Dambovita langa piata Aurora-Flavia, mijloace de transport, magazine, etaj 3, balcon inchis, Pre: 300 Euro . Tel:

55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere  in zona Dâmbovița
4
11

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Dâmbovița

Va prezentam spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, o suprafața utila de 52 mp, situat in zona Dâmbovița la etajul 3. Apartamentul este aproape de Shopping City, parcare mare, mijloace de transport, bănci, magazine, farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie. Se accepta si animale ...

52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior in zona Dambovita; - etaj P/ 4; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -SU: 52 mp + balcon cu suprafata de 3 mp; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; -CENTRALA PROPRIE; - Detalii amenajare : parchet, ...

1885 EUR/m2 | 52 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |
8
1

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita; - etaj 2/4 -suprafata utila: 37 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 6.6 mp; -Include o boxă proprie la subsol, foarte practică pentru depozitare, care nu e trecuta in CF; -apartamentul se vinde ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Prima inchiriere |Bloc 2026 | Zona LIDL Friedorf
13

Favorit Estate vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Dâmbovița Freidorf, lângă Lidl, într-un bloc nou. Apartamentul este la prima închiriere, totul fiind nou și pregătit pentru viitorul chiriaș. Etaj: 1 din 3 Bloc cu lift Suprafață utilă: 50 mp Terasă: 4 mp Compartimentare: Living Dormitor Bucătărie Baie Hol Terasă Dotări ...

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Dambovita, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...