Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
18

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat, parter inalt/4, situat in zona Dambovita din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al unui imobil cu 4 etaje construit n 1981 si are o suprafata utila de 51,47 mp plus balcon ...

1608 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Dambovita
3
1

Garsoniera in zona Dambovita

Inchiriez garsoniera, langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter cu centrala proprie

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare Dambovita Timisoara
7
6

Casa de vanzare Dambovita Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare o locuinta individuala, la curte comuna, in Dambovita, aproape de malul Begai. Compartimentare: -bucatarie cu loc de luat masa; -baie cu geam pentru aerisire; -dormitor. Casa este din caramida, cu acoperis din tabla. Curtea este la comun, impartita cu alti 6 vecini ...

2640 EUR/m2 | 25 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
7

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de inchiriat
5
1

Apartament de inchiriat

Apatament mobilat și utilat(aer condiționat , televizor , frigider cu congelator ,mașina de spălat rufe , mașina de spălat vase )

36 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Apartement 1 camera, etaj 4/5, 37 mp utili, decomandat - zona Dambovita
8

ID: p2609 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 52mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport ...

1621 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita
10
16

2 camere Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, situat la etajul 3 din 4, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala proprie. Apartamentul se afla situat la 3 minute de restaurantul Nora. Pret. 76000 mii negociabil Telefon. 0723674418

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1974, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 5 din 10 si dispune de o suprafata utila de 44,5 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1730 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - pozitie excelenta - zona Dambovita
14

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1970, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 55 m². Compartimentarea este ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - 42 mp - pozitie excelenta - Dambovita
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 si dispune de o suprafata utila de 42 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

2095 EUR/m2 | 42 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez camera de cămin cu baie înăuntru, zona Dîmbovița
4

Proprietar închiriez camera de cămin nemobilata, baie înăuntru, etaj 3. Zona Dîmbovița. Preț 150 euro+garantie

12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

DAMBOVITA - 3CAM - SPATIOS - CENTRALA AC - MOBILAT - INALT
11

DAMBOVITA - 3CAM - SPATIOS - CENTRALA AC - MOBILAT - INALT

Agentia Imobiliara Primum are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, situat in zona Dambovita, aproape de mijloace de transport,de supermarket-uri, de Shopping City, de scoli, de gradinite, piete, etc. Acesta se afla la etajul 5 al unui bloc cu 5 etaje care ...

1356 EUR/m2 | 70 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat   Zona Dâmbovița
8

Apartament 3 camere decomandat Zona Dâmbovița

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Dâmbovița, la etajul 3 din 4, într-o zonă cu acces facil către magazine, transport în comun și alte puncte de interes. Suprafață utilă: 54 mp Încălzirea este realizată prin intermediul termoficării, existând posibilitatea de ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Prima inchiriere |Bloc 2026 | Zona LIDL Friedorf
13

Favorit Estate vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Dâmbovița Freidorf, lângă Lidl, într-un bloc nou. Apartamentul este la prima închiriere, totul fiind nou și pregătit pentru viitorul chiriaș. Etaj: 1 din 3 Bloc cu lift Suprafață utilă: 50 mp Terasă: 4 mp Compartimentare: Living Dormitor Bucătărie Baie Hol Terasă Dotări ...

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, confort 1 , decomandat la parter zona Dambovita
9

Vand apartament la parter, 67mp 3 camere, 2 bai, decomandat confort 1, situat in zona Dambovita vis-a-vis de piata Aurora, vedere pe doua parti. Compartimentare: - bucatarie - sufragerie - holuri de acces si de trecere - dormitor 1 - dormitor 2 - baie cu cada - baie de servici Dotari: - centrala ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Dambovita - Hala de inchiriat - Inaltime Hala 4m - 3 Usi Electrice De Acces - Curte Privata 500mp
2

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre inchiriere o hala cu curte proprie. Spatiul are o suprafata utila de 180mp plus o curte privata de 500mp si este compartimentat astfel: Incapere 1 Incapere 2 pentru birouri grup sanitar Mai multe detalii: 3 usi electrice de acces ...

180 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2