Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere, semidecomandat, etajul 2, zona Dambovita
8
5

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere aflat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Compartimentare: - hol de acces - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare - bucatarie complet mobilata ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in zona Dambovita
3
11

Apartament de vanzare in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la parter,suprafata de 25 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun,scoli,gradinite si magazine

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3, zona Dambovita, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - 2 Holuri - Bucatarie - ...

1598 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita
8

Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita

ID: p2637 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, 37mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 6.63mp.. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, centrala proprie
6
2

2 camere, decomandat, centrala proprie

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Dambovita Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc cu acoperis de tigla din zona Dambovita, in apropiere de Restaurant Nora. Pozitionarea este una foarte buna, cu acces rapid catre principalele ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

Spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 cu o suprafata utila de 50 mp. Se afla in apropierea statiei de tramvai, Restaurantul Nora, Piata Flavia. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare garsoniera zona Dambovita
5
36

de vanzare garsoniera zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita
8

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat in zona DAMBOVITA , strada CUTEZATORILOR, situat la etajul parter din 4 . Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp si dispune de 1 baie, si bucatarie deschisa, mobilata, utilata, living, 2 holuri si baie . Este complet ...

DAMBOVITA, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu doua camere  in zona Dambovita
4
8

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 2 camere, este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1974, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 5 din 10 si dispune de o suprafata utila de 44,5 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1730 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
7

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - pozitie excelenta - zona Dambovita
14

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1970, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 55 m². Compartimentarea este ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in zona Dambovita
20
1

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 56 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

apartament 2 camere,zona Dambovita
4

apartament 2 camere,zona Dambovita

Inchiriere apartament 2 camere,zona Dambovita complet mobilat si utilat cu o suprafata de 57 mp. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Compartimentare: Living, hol, baie, bucatarie, dormitor, si balcon. Utilitatile nu sunt incluse. Pentru mai multe detalii, stabilire vizionare ...

57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e
5
1

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 65 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita
8
32

Ap 2 camere decomandat, 45 mp,etajul 3 situat in zona Dambovita, langa fostul Carrefour, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie. Se inchiriaza doar pe termen lung. Ideal pentru familie, cupluri etc.

45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere
6
9

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere

APARTAMENT 2 CAMERE DE INCHIRIAT! Zona: Dambovita. Suprafata: 59mp. Etaj: 3. Compartimentare: decomandat. Proximitati: mijloace de transport in comun, Shopping City. Dotari: centrala proprie, AC. Mobilat si utilat. Sunati pentru a programa o vizionare!

59 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1975, structura ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!