Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
de vanzare garsoniera zona Dambovita
5
36

de vanzare garsoniera zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Centrul Comercial Alfa Dambovita
12
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala situata in Dambovita, langa Centrul Comercial Alfa. Compartimentare corpul principal: -hol de acces; -camara; -baie; -camera de zi; -dormitor. Constructia este din caramida si este in stare relativ buna, avand in vedere si anul constructiei, ...

1800 EUR/m2 | 100 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Apartament cu o cameră zona Dâmbovița Suprafață: 26 mp | Etaj: 2 4 Locuința este complet mobilată și utilată, cu centrală termică proprie și internet disponibil. Zona este liniștită, cu parcuri și magazine la câteva minute de mers pe jos.

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
4
10

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Spre inchiriere garsoniera in zona Dambovita langa linile de tramvai. Suprafata 22mp, etaj 2. Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat. Sunati la numarul de telefon.

22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita
8
32

Ap 2 camere decomandat, 45 mp,etajul 3 situat in zona Dambovita, langa fostul Carrefour, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie. Se inchiriaza doar pe termen lung. Ideal pentru familie, cupluri etc.

45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
16

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dambovita
4
74

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dambovita

Inchiriere apartament 2 camere,zona Dambovita complet mobilat si utilat cu o suprafata de 57 mp. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Compartimentare: Living, hol, baie, bucatarie, dormitor, si balcon. Utilitatile nu sunt incluse. Pentru mai multe detalii, stabilire vizionare ...

57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
139

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dambovita, la etajul 3 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa.

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita
3
32

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Dambovita-Piata Aurora,la etaj 2,suprafata de 30mp,complet utilat si mobilat, se afla la prima sa inchiriere.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 65 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!
5
6

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 78 mp, terasa de 20 mp, localizat intr-un bloc nou, in zona Dambovita, intr-o zona cu multe facilitati, precum Shopping City, magazine, scoli si spatii verzi. Apartamentul se afla la mansarda, este compartimentat modern si se va preda ...

1544 EUR/m2 | 78 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita
8
196

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!

64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2