Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Dambovita. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...
2015 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:36
Apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat. Este situat in calea Sagului, la 5 minute de Shopping City. Apartamentul are suprafata de 30 de metri patrati, se afla la etajul 2, compus din: -bucatarie -baie -dormitor
30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...
1514 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 05:33
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar Inchiriez apartament cu 1 camera OPEN SPACE , baie separat , La Mansarda , suprafata 60 metri , Incalzie pe Gaz . Zona Dambovita .Pret 250 Euro + 250 EURO GARANTIE Tel .
60 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:01
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2060 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:01
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1577 EUR/m2 | 57 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:56
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:56
Inchiriere apartament 2 camere,zona Dambovita complet mobilat si utilat cu o suprafata de 57 mp. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Compartimentare: Living, hol, baie, bucatarie, dormitor, si balcon. Utilitatile nu sunt incluse. Pentru mai multe detalii, stabilire vizionare ...
57 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:55
Inchiriez garsoniera, langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter cu centrala proprie
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:54
Ofer apartament o camera 40 mp, etaj 1 , bulevardul Dambovita. Complet mobilat si utilat, parchet laminat, termopane, cablu, internet, boxa, langa hotel Aurora, in apropiere de Shopping City.
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:47
YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...
1878 EUR/m2 | 49 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339
1646 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...
2643 EUR/m2 | 70 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...
1800 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:45
Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:45
Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 56 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...
56 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:40
Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.
50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:35
Apartament de inchiriat in Dambovita - Sagului, aproape de terasa Nora, o camera confort 1, decomandat la etajul 2, o suprafata de 35 mp, amenajat, disponibil imediat, balcon inchis, langa mijloace de transport in comun si supermarketuri. Apartamentul este situat pe strada Strada Paul Constantinesc ...
35 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:32
Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:30
Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Dambovita-Piata Aurora,la etaj 2,suprafata de 30mp,complet utilat si mobilat, se afla la prima sa inchiriere.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!