Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala P+1, curte proprie + spatii comerciale, Dambovita.
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare casa cu 3 camere + spatii comerciale inchiriate, situat in zona Dambovita. Aceasta casa cu o suprafata de 130 mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie ...

2654 EUR/m2 | 130 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Dambovita
3
16

Garsoniera de inchiriat zona Dambovita

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita. APROAPE DE RESTAURANT NORA. Garsoniera se da inchirie in conditii optime. Se accepta animale de companie. Are o suprafata utila de 28mp si este la etajul 3. Mijloace de transport in comun in zona, Piata Flavia, Piata Aurora, Marketuri. Pentru informatii ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 4150 mp, de vanzare, zona Damboviata, Timisoara, COMISION 0%.
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 4150 mp zona Dambovita- Piata Flavia - Timisoara, COMISION 0%. Terenul are o suprafata de 4150 mp si beneficiaza de un front stadal de 55 ml, de asemenea in fata terenului se gasesc toate utilitatiile. Terenul se afla pe Str. Paul Constantinescu. Conform ...

4,150 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
2

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
4
10

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Spre inchiriere garsoniera in zona Dambovita langa linile de tramvai. Suprafata 22mp, etaj 2. Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat. Sunati la numarul de telefon.

22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita
8
32

Ap 2 camere decomandat, 45 mp,etajul 3 situat in zona Dambovita, langa fostul Carrefour, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie. Se inchiriaza doar pe termen lung. Ideal pentru familie, cupluri etc.

45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
16

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dambovita
4
74

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dambovita

Inchiriere apartament 2 camere,zona Dambovita complet mobilat si utilat cu o suprafata de 57 mp. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Compartimentare: Living, hol, baie, bucatarie, dormitor, si balcon. Utilitatile nu sunt incluse. Pentru mai multe detalii, stabilire vizionare ...

57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
139

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dambovita, la etajul 3 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa.

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita
3
32

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Dambovita-Piata Aurora,la etaj 2,suprafata de 30mp,complet utilat si mobilat, se afla la prima sa inchiriere.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 65 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!
5
6

Apartament nou, 3 camere, 78 mp, cu parcare!

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 78 mp, terasa de 20 mp, localizat intr-un bloc nou, in zona Dambovita, intr-o zona cu multe facilitati, precum Shopping City, magazine, scoli si spatii verzi. Apartamentul se afla la mansarda, este compartimentat modern si se va preda ...

1544 EUR/m2 | 78 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita
8
196

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!

64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita
3
63

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu o camera, decomandat la etajul 3 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, incalzire de la Colterm Apartamentul are si balcon inchis. Suprafata utila fiinde de 28mp

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita
3
16

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez un apartament spatios si luminos, cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si are o suprafata de 57 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si ...

57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2