Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
18 mai
Va prezentam un apartament cu o camera, avand o suprafata utila de 32mp, la etaj 1, mobilat, utilat, incalzire centrala pe gaz. Apartamentul este situat in zona buna, aproape de magazine statii de transport, in zona Bv. Dambovita-Piata Aurora-Shopping City.
32 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:50
Spatiu comercial generos, situat intr-o cladire moderna construita in 2017, in zona Dambovita – o locatie bine conectata si cu trafic pietonal intens. Proprietatea beneficiaza de acces pe doua parti si 6 locuri de parcare dedicate, oferind confort si functionalitate atat pentru clienti, cat si pentru ...
670 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
19 mai
De inchiriat garsoniera in zona Dambovita. APROAPE DE RESTAURANT NORA. Garsoniera se da inchirie in conditii optime. Se accepta animale de companie. Are o suprafata utila de 28mp si este la etajul 3. Mijloace de transport in comun in zona, Piata Flavia, Piata Aurora, Marketuri. Pentru informatii ...
28 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 13:19
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Casa individuala cu o pozitie excelenta si teren in proprietate in suprafata de 411 mp. Compartimentare: Parter - bucatarie, camara, spatiu tehnic, baie, living, terasa inchisa, casa scarii, Etaj- hol, 2 dormitoare Mansarda- hol, 2 dormitoare, baie. Dispune de garaj, panouri fotovoltaice, terasa inc ...
1615 EUR/m2 | 170 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 05:16
District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...
1840 EUR/m2 | 47 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 03:42
OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare casa in unitate tip dulpex cu regim de inaltime P+E , in Timisoara in apropiere de Alfa Center, cu suprafata terenului de 250 MP, suprafata utila de 114 MP + 10 MP terasa , compartimentata astfel: PARTER: Hol acces Baie cu cabina de dus si geam Bucatarie Camera ...
2299 EUR/m2 | 117 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 23:45
Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, confort 1 cu centrala proprie, 55 mp, disponibil imediat, termopane, partial utilat, aragaz, zugravit, zona Dambovita langa piata Aurora-Flavia, mijloace de transport, magazine, etaj 3, balcon inchis, Pre: 300 Euro . Tel:
55 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:07
COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...
1282 EUR/m2 | 117 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:02
Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...
1806 EUR/m2 | 36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:58
Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...
1786 EUR/m2 | 70 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:58
Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...
1816 EUR/m2 | 44 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:57
Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...
2129 EUR/m2 | 54 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:54
Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...
1750 EUR/m2 | 36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:54
Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Dambovita.Zona foarte linistita, aproape de toate punctele de interes ale zonei. Apartamentul se inchiriaza pe termen mediu sau lung si este disponibil imediat. Suprafata utila a apartamentului este de 50 mp , situat la etajul 3.
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:27
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:05
Inchiriez garsoniera de 20 mp, fiind situata la etajul 2, utilata si mobilata complet
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:43
Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:08
De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...
2156 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:03
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339
1735 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:03
De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:
2032 EUR/m2 | 31 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:01
Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 17:57
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1635 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 17:56
De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .
1616 EUR/m2 | 73 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 17:56