Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, suprafata de 36 mp,se inchiriaza utilat si mobilat conform pozelor. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite si magazine.

36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita cu centrala proprie
4
179

Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Dambovita.Zona foarte linistita, aproape de toate punctele de interes ale zonei. Apartamentul se inchiriaza pe termen mediu sau lung si este disponibil imediat. Suprafata utila a apartamentului este de 50 mp , situat la etajul 3.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
95

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

inchiriez apartament cu 2 camere, etaj 1, 54 mp, mobilat, utilat (masina de spalat noua, combina frigorifica noua, aparat de aer conditionat, centrala proprie, fibra optica, catv Digi, geamuri termopan). Apartamentul este curat, proaspat zugravit, iar blocul este reabilitat termic. Este situat la 5 minute ...

54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
148

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Inchiriez garsoniera de 28 mp, fiind situata la etajul 2, utilata si mobilata complet

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, aproape de restaurant Nora, apartamentul are o suprafata de 35 mp, fiind decomamdat, se afla la etajul 2. Apartamentul se inchiriaza exact ca si in poze! Se doreste închirierea pe termen lung!

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.

1519 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere
6
9

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere

APARTAMENT 2 CAMERE DE INCHIRIAT! Zona: Dambovita. Suprafata: 59mp. Etaj: 3. Compartimentare: decomandat. Proximitati: mijloace de transport in comun, Shopping City. Dotari: centrala proprie, AC. Mobilat si utilat. Sunati pentru a programa o vizionare!

59 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e
5
1

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 65 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita
3
16

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez un apartament spatios si luminos, cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si are o suprafata de 57 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si ...

57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu doua camere  in zona Dambovita
4
8

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 2 camere, este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament zona Dambovita 2 camere
4
5

Apartament zona Dambovita 2 camere

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
139

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dambovita, la etajul 3 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa.

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
1

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Dambovita
3
10

Apartament 1 camera zona Dambovita

Vand apartament cu 1 camera la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp cu centrala proprie. Mobilata si utilata complet.