Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
2500 EUR/m2 | 10 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 56 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...
56 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 14:58
De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339
1646 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
14 mai
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:56
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Va prezentam o garsoniera in zona Dambovita la etajul 3, o suprafata de 26 mp, in apropiere de piata si mijloacele de transport in comun.
26 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:34
Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:34
Apartament cu o cameră zona Dâmbovița Suprafață: 26 mp | Etaj: 2 4 Locuința este complet mobilată și utilată, cu centrală termică proprie și internet disponibil. Zona este liniștită, cu parcuri și magazine la câteva minute de mers pe jos.
26 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:24
Ofer apartament o camera 40 mp, etaj 1 , bulevardul Dambovita. Complet mobilat si utilat, parchet laminat, termopane, cablu, internet, boxa, langa hotel Aurora, in apropiere de Shopping City.
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:19
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita,la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 25 mp,utilat si mobilat complet. Zona este una buna,care ofera acces la numeroase puncte de interes cum ar fi magazine,piete,parcuri,gradinite,scoli,farmacii,mijloace de transport RATT,dar si alte obiective. Inchirierea ...
25 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:12
Spre inchiriere garsoniera in zona Dambovita langa linile de tramvai. Suprafata 22mp, etaj 2. Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat. Sunati la numarul de telefon.
22 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 12:09
FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...
2708 EUR/m2 | 144 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:53
Apartament de inchiriat in Dambovita - Sagului, aproape de terasa Nora, o camera confort 1, decomandat la etajul 2, o suprafata de 35 mp, amenajat, disponibil imediat, balcon inchis, langa mijloace de transport in comun si supermarketuri. Apartamentul este situat pe strada Strada Paul Constantinesc ...
35 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:50
Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.
50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:47
YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...
1878 EUR/m2 | 49 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:46
YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...
2643 EUR/m2 | 70 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:45
YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...
1800 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:45
Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, suprafata de 36 mp,se inchiriaza utilat si mobilat conform pozelor. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite si magazine.
36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:44
Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Dambovita.Zona foarte linistita, aproape de toate punctele de interes ale zonei. Apartamentul se inchiriaza pe termen mediu sau lung si este disponibil imediat. Suprafata utila a apartamentului este de 50 mp , situat la etajul 3.
50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:38
inchiriez apartament cu 2 camere, etaj 1, 54 mp, mobilat, utilat (masina de spalat noua, combina frigorifica noua, aparat de aer conditionat, centrala proprie, fibra optica, catv Digi, geamuri termopan). Apartamentul este curat, proaspat zugravit, iar blocul este reabilitat termic. Este situat la 5 minute ...