Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
12
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili si este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - ...

1672 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR - inchiriez apartament 1 camera , langa Shopping City Mall - Sagului
5
5

Oferim spre închiriere un apartament cu 1 cameră, PARTER, într-o zonă liniștită de case, ideal pentru o persoană singură sau un cuplu. Localizare excelentă la câteva minute de Shopping City Mall Zonă verde și liniștită perfectă pentru relaxare Parcare în curte inclusă Apartament cochet, curat, ...

30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere in zona Dambovita
20
1

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 56 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dambovita
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu o camera in Dambovita - Sagului
4
53

De inchiriat apartament cu o camera in Dambovita - Sagului

Apartament de inchiriat in Dambovita - Sagului, aproape de terasa Nora, o camera confort 1, decomandat la etajul 2, o suprafata de 35 mp, amenajat, disponibil imediat, balcon inchis, langa mijloace de transport in comun si supermarketuri. Apartamentul este situat pe strada Strada Paul Constantinesc ...

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
33

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita
3
32

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Dambovita-Piata Aurora,la etaj 2,suprafata de 30mp,complet utilat si mobilat, se afla la prima sa inchiriere.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Dambovita
3
8

De inchiriat apartament cu o camera zona Dambovita

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la etajul 2,suprafata de 30 mp,utilata si mobilata complet. Situat intr-o zona linisita,ofera un acces facil la statii de tramvai,autobuze,2,7,Shopping City,banci,magazine,farmacii,etc. Cei interesati sunt rugati sa apeleze numarul de telefon afisat ...

30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
4
11

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Ofer spre închiriere o garsonieră luminoasă și bine compartimentată, situată în zona Dâmbovița. Suprafata este de 28 mp , etaj 3. Acces facil la autobuze și troleibuze conexiuni directe spre Piața Maria, Centru, Complex Studențesc și Gara de Nord In apropiere se regasesc supermarketuri (Lidl, Profi, ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere situat in zona Dambovita
8
1

Apartament 2 camere situat in zona Dambovita

Ap 2 camere decomandat, 50 mp, situat in zona Dambovita, langa fostul Carrefour, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie. Se inchiriaza doar pe termen lung. Ideal pentru familie, cupluri etc.

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita
3
16

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez un apartament spatios si luminos, cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si are o suprafata de 57 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si ...

57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
16

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat, Dambovita, Timisoara
9

Apartament 2 camere de inchiriat, Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Dambovita, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre ...

40 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita