Garsoniera in zona Dambovita
Inchiriez garsoniera, langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter cu centrala proprie
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 10:26
Anunțuri promovate – Vezi toate
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 10:26
APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Dambovita. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...
2015 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:36
Va prezentam un apartament cu o camera, avand o suprafata utila de 32mp, la etaj 1, mobilat, utilat, incalzire centrala pe gaz. Apartamentul este situat in zona buna, aproape de magazine statii de transport, in zona Bv. Dambovita-Piata Aurora-Shopping City.
32 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 15:50
Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...
1646 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 09:11
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, confort 1 cu centrala proprie, 55 mp, disponibil imediat, termopane, partial utilat, aragaz, zugravit, zona Dambovita langa piata Aurora-Flavia, mijloace de transport, magazine, etaj 3, balcon inchis, Pre: 300 Euro . Tel:
55 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 20:07
COMISION 0!!!!! Vand casa zona Dambovita, la 2 min de Restaurantul Nora si Politia Sectia 3, compus din: Parter: Intabulat ca si SAD, impartit in 2 camere, baie, bucatarie si depozitare; Etaj: Intabulat ca apartament: 2 camere, baie si bucatarie. Su= 142 mp utili, teren 150 mp. Racordat la toate utilitatile. ...
1282 EUR/m2 | 117 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 20:02
Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...
1806 EUR/m2 | 36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:58
Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...
1786 EUR/m2 | 70 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:58
Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...
1816 EUR/m2 | 44 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:57
Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...
2129 EUR/m2 | 54 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:54
Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...
1750 EUR/m2 | 36 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:54
Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Dambovita.Zona foarte linistita, aproape de toate punctele de interes ale zonei. Apartamentul se inchiriaza pe termen mediu sau lung si este disponibil imediat. Suprafata utila a apartamentului este de 50 mp , situat la etajul 3.
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:27
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 19:05
Inchiriez garsoniera de 20 mp, fiind situata la etajul 2, utilata si mobilata complet
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:43
Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:08
De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...
2156 EUR/m2 | 64 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:03
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339
1735 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:03
De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:
2032 EUR/m2 | 31 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 18:01
Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:57
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1635 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:56
De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .
1616 EUR/m2 | 73 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:56
Va prezentam spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, o suprafața utila de 52 mp, situat in zona Dâmbovița la etajul 3. Apartamentul este aproape de Shopping City, parcare mare, mijloace de transport, bănci, magazine, farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie. Se accepta si animale ...
52 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:54
Se oferă spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet. Compartimentare ...
50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:51
Apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat complet, centrala proprie, clima, etajul 2 o suprafata utila de 58 mp, situat in zona Hotel Ambasador.
58 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 17:47