Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
16
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 66 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje si acoperis de tigla. - ...

1497 EUR/m2 | 66 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
95

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

inchiriez apartament cu 2 camere, etaj 1, 54 mp, mobilat, utilat (masina de spalat noua, combina frigorifica noua, aparat de aer conditionat, centrala proprie, fibra optica, catv Digi, geamuri termopan). Apartamentul este curat, proaspat zugravit, iar blocul este reabilitat termic. Este situat la 5 minute ...

54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Oferim spre vanzare in zona Dambovita un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat ca in poze. Apartamentul este bun ca si investitie, fiind intr-o zona linistita, aproape de mijloace de transport in comun, Restaurant Nora. Apartamentul are o suprafata utila de 47mp si este la etaj intermediar (etajul ...

1681 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, suprafata de 36 mp,se inchiriaza utilat si mobilat conform pozelor. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite si magazine.

36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita
8
32

Ap 2 camere decomandat, 45 mp,etajul 3 situat in zona Dambovita, langa fostul Carrefour, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie. Se inchiriaza doar pe termen lung. Ideal pentru familie, cupluri etc.

45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere
6
9

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere

APARTAMENT 2 CAMERE DE INCHIRIAT! Zona: Dambovita. Suprafata: 59mp. Etaj: 3. Compartimentare: decomandat. Proximitati: mijloace de transport in comun, Shopping City. Dotari: centrala proprie, AC. Mobilat si utilat. Sunati pentru a programa o vizionare!

59 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu o camera in Dambovita - Sagului
4
53

De inchiriat apartament cu o camera in Dambovita - Sagului

Apartament de inchiriat in Dambovita - Sagului, aproape de terasa Nora, o camera confort 1, decomandat la etajul 2, o suprafata de 35 mp, amenajat, disponibil imediat, balcon inchis, langa mijloace de transport in comun si supermarketuri. Apartamentul este situat pe strada Strada Paul Constantinesc ...

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dambovita
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat
5
1

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
139

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Dambovita, la etajul 3 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa.

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren
16
8

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren

YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...

2643 EUR/m2 | 70 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora
14
1

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Prima inchiriere |Bloc 2026 | Zona LIDL Friedorf
13

Favorit Estate vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Dâmbovița Freidorf, lângă Lidl, într-un bloc nou. Apartamentul este la prima închiriere, totul fiind nou și pregătit pentru viitorul chiriaș. Etaj: 1 din 3 Bloc cu lift Suprafață utilă: 50 mp Terasă: 4 mp Compartimentare: Living Dormitor Bucătărie Baie Hol Terasă Dotări ...

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2