Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
CASA INDIVIDUALA
20
3

CASA INDIVIDUALA

Casa individuala cu o pozitie excelenta si teren in proprietate in suprafata de 411 mp. Compartimentare: Parter - bucatarie, camara, spatiu tehnic, baie, living, terasa inchisa, casa scarii, Etaj- hol, 2 dormitoare Mansarda- hol, 2 dormitoare, baie. Dispune de garaj, panouri fotovoltaice, terasa inc ...

1615 EUR/m2 | 170 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare garsoniera zona Dambovita
5
36

de vanzare garsoniera zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Dambovita
3
134

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Inchiriez apartament 1 camera zona Dambovita la etajul 1 , 35 mp complet mobilat si utilat la 5 min distanta de linia de tramvai. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
18

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam un apartament cu o camera, avand o suprafata utila de 32mp, la etaj 1, mobilat, utilat, incalzire centrala pe gaz. Apartamentul este situat in zona buna, aproape de magazine statii de transport, in zona Bv. Dambovita-Piata Aurora-Shopping City.

32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita
8
195

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!

64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita
10
16

2 camere Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, situat la etajul 3 din 4, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala proprie. Apartamentul se afla situat la 3 minute de restaurantul Nora. Pret. 76000 mii negociabil Telefon. 0723674418

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita
8

Apartament 1 camera, 37mp utili, etaj 2, zona Dambovita

ID: p2637 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, 37mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 6.63mp.. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere, decomandat, centrala proprie
6
2

2 camere, decomandat, centrala proprie

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Dambovita Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc cu acoperis de tigla din zona Dambovita, in apropiere de Restaurant Nora. Pozitionarea este una foarte buna, cu acces rapid catre principalele ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

Spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 cu o suprafata utila de 50 mp. Se afla in apropierea statiei de tramvai, Restaurantul Nora, Piata Flavia. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare garsoniera zona Dambovita
5
36

de vanzare garsoniera zona Dambovita

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita
8

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dambovita

LANDMARK ofera spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat in zona DAMBOVITA , strada CUTEZATORILOR, situat la etajul parter din 4 . Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp si dispune de 1 baie, si bucatarie deschisa, mobilata, utilata, living, 2 holuri si baie . Este complet ...

DAMBOVITA, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu doua camere  in zona Dambovita
4
8

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 2 camere, este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1974, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 5 din 10 si dispune de o suprafata utila de 44,5 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1730 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
7

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - pozitie excelenta - zona Dambovita
14

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1970, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 55 m². Compartimentarea este ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in zona Dambovita
20
1

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 56 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

apartament 2 camere,zona Dambovita
4

apartament 2 camere,zona Dambovita

Inchiriere apartament 2 camere,zona Dambovita complet mobilat si utilat cu o suprafata de 57 mp. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Compartimentare: Living, hol, baie, bucatarie, dormitor, si balcon. Utilitatile nu sunt incluse. Pentru mai multe detalii, stabilire vizionare ...

57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e
5
1

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 65 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita
8
32

Ap 2 camere decomandat, 45 mp,etajul 3 situat in zona Dambovita, langa fostul Carrefour, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie. Se inchiriaza doar pe termen lung. Ideal pentru familie, cupluri etc.

45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere
6
9

De inchiriat in Dambovita apartament 2 camere

APARTAMENT 2 CAMERE DE INCHIRIAT! Zona: Dambovita. Suprafata: 59mp. Etaj: 3. Compartimentare: decomandat. Proximitati: mijloace de transport in comun, Shopping City. Dotari: centrala proprie, AC. Mobilat si utilat. Sunati pentru a programa o vizionare!

59 m2