Imobiliare Timisoara Dambovita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Centrul Comercial Alfa Dambovita
12
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala situata in Dambovita, langa Centrul Comercial Alfa. Compartimentare corpul principal: -hol de acces; -camara; -baie; -camera de zi; -dormitor. Constructia este din caramida si este in stare relativ buna, avand in vedere si anul constructiei, ...

1800 EUR/m2 | 100 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
95

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

inchiriez apartament cu 2 camere, etaj 1, 54 mp, mobilat, utilat (masina de spalat noua, combina frigorifica noua, aparat de aer conditionat, centrala proprie, fibra optica, catv Digi, geamuri termopan). Apartamentul este curat, proaspat zugravit, iar blocul este reabilitat termic. Este situat la 5 minute ...

54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere  ET 1 lângă restaurant Nora Dambovita
4
10

Apartament cu 3 camere ET 1 lângă restaurant Nora Dambovita

De vanzare aparatament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 1 din 4, lângă restaurant Nora. Apartamentul este spațios, poziționat într-o zonă excelentă, cu acces către școli, grădinițe, Mall Shopping City, Lidl, tramvaie și autobuze, cu locuri de parcare în spatele blocului. Suprafață utilă: ...

1517 EUR/m2 | 58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita cu centrala proprie
4
179

Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Dambovita.Zona foarte linistita, aproape de toate punctele de interes ale zonei. Apartamentul se inchiriaza pe termen mediu sau lung si este disponibil imediat. Suprafata utila a apartamentului este de 50 mp , situat la etajul 3.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dambovita