Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 4150 mp, de vanzare, zona Damboviata, Timisoara, COMISION 0%.
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 4150 mp zona Dambovita- Piata Flavia - Timisoara, COMISION 0%. Terenul are o suprafata de 4150 mp si beneficiaza de un front stadal de 55 ml, de asemenea in fata terenului se gasesc toate utilitatiile. Terenul se afla pe Str. Paul Constantinescu. Conform ...

4,150 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare  renovat complet Dambovita
7
3

Apartament de vanzare renovat complet Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat complet, cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic,din Dambovita, la etajul 4/5. Compartimentare: -hol de acces; -bucatarie spatioasa; -camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; -hol intermediar; -baie ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...

2129 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
4

Apartament 2 camere zona Dambovita

Inchiriez apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Dambovita.Zona foarte linistita, aproape de toate punctele de interes ale zonei. Apartamentul se inchiriaza pe termen mediu sau lung si este disponibil imediat. Suprafata utila a apartamentului este de 50 mp , situat la etajul 3.

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera zona Dambovita
3
3

Inchiriez garsoniera zona Dambovita

Inchiriez garsoniera de 20 mp, fiind situata la etajul 2, utilata si mobilata complet

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere in zona Dambovita
5
4

Apartament 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere  in zona Dâmbovița
4
11

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Dâmbovița

Va prezentam spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, o suprafața utila de 52 mp, situat in zona Dâmbovița la etajul 3. Apartamentul este aproape de Shopping City, parcare mare, mijloace de transport, bănci, magazine, farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie. Se accepta si animale ...

52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet. Compartimentare ...

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita
5
19

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat complet, centrala proprie, clima, etajul 2 o suprafata utila de 58 mp, situat in zona Hotel Ambasador.

58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dambovita

Spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 cu o suprafata utila de 50 mp. Se afla in apropierea statiei de tramvai, Restaurantul Nora, Piata Flavia. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in  zona Dambovita
3
20

Garsoniera de inchiriat in zona Dambovita

Oferim spre inchiriere garsoniera , complet mobilata in zona Dambovita , la 5 minute de piata Flavia.Se inchiriaza pe termen lung. Suprafata utila este de 27 mp ,situata la etajul 1. In apropiere puteti regasi parcuri , magazine , Shopping City. Disponibila pentru inchiriere imediat !

27 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita
5
16

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 65 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita
3
33

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Dambovita-Piata Aurora,la etaj 2,suprafata de 30mp,complet utilat si mobilat, se afla la prima sa inchiriere.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2