Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3, zona Dambovita, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - 2 Holuri - Bucatarie - ...

1598 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Dambovita langa Carrefour. Proprietar!
10
8

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
9

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 32 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
28

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Inchiriez garsoniera, langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter cu centrala proprie

20 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Dambovita
3
15

Garsoniera de inchiriat zona Dambovita

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita. APROAPE DE RESTAURANT NORA. Garsoniera se da inchirie in conditii optime. Se accepta animale de companie. Are o suprafata utila de 28mp si este la etajul 3. Mijloace de transport in comun in zona, Piata Flavia, Piata Aurora, Marketuri. Pentru informatii ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Va prezentam o garsoniera in zona Dambovita la etajul 3, o suprafata de 26 mp, in apropiere de piata si mijloacele de transport in comun.

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat, zona Dambovita, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandat la etajul 2 din 4 a unui imobil in zona Dambovita, aproape de Calea Sagului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru o familie cu un copil, cuplu sau studenti care isi doresc o ...

70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
7

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Dambovita, Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, market, farmacie sau scoala ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
39

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Apartament cu o cameră zona Dâmbovița Suprafață: 26 mp | Etaj: 2 4 Locuința este complet mobilată și utilată, cu centrală termică proprie și internet disponibil. Zona este liniștită, cu parcuri și magazine la câteva minute de mers pe jos.

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita aproape de Sectia 3 Politie si Profi Arta Textila
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 50 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, semidecomandat, mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, cu posibilitatea montarii uneicentrale proprieipe gaz, geamuri termopan, ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Dambovita
3
134

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Inchiriez apartament 1 camera zona Dambovita la etajul 1 , 35 mp complet mobilat si utilat la 5 min distanta de linia de tramvai. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare
11

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 65 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, în suprafață utilă de 4mp, totalul suprafeței utile fiind de 70 mp, confort 1, decomandat, complet mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 cameră de zi, 1 bucătărie+ hol mare, 1 baie, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere in zona Dambovita
5
3

Apartament 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dambovita etaj 2
6

Apartament 2 camere Dambovita etaj 2

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, zona Dâmbovița cu suprafața utilă de 44 mp + balcon închis de 4 mp, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă liniștită in apropiere de mijloace de transport in comun, părculeț de joaca pentru copii, obiective de interes, etc. ...