Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Dambovita
3
15

Garsoniera de inchiriat zona Dambovita

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita. APROAPE DE RESTAURANT NORA. Garsoniera se da inchirie in conditii optime. Se accepta animale de companie. Are o suprafata utila de 28mp si este la etajul 3. Mijloace de transport in comun in zona, Piata Flavia, Piata Aurora, Marketuri. Pentru informatii ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 4150 mp, de vanzare, zona Damboviata, Timisoara, COMISION 0%.
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 4150 mp zona Dambovita- Piata Flavia - Timisoara, COMISION 0%. Terenul are o suprafata de 4150 mp si beneficiaza de un front stadal de 55 ml, de asemenea in fata terenului se gasesc toate utilitatiile. Terenul se afla pe Str. Paul Constantinescu. Conform ...

4,150 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
27

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, decoamandat, o suprafata utila de 60 mp, situat in zona Dambovita la etajul 3. Apartamentul este aproape de shopping city, parcare mare, mijloace de transport,banci,magazine,farmacii. Acesta dispune si de centrala proprie

1580 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
28

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Inchiriez garsoniera, langa mall cu o suprafata de 20 mp la parter cu centrala proprie

20 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Dambovita
3
15

Garsoniera de inchiriat zona Dambovita

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Va prezentam o garsoniera in zona Dambovita la etajul 3, o suprafata de 26 mp, in apropiere de piata si mijloacele de transport in comun.

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat, zona Dambovita, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandat la etajul 2 din 4 a unui imobil in zona Dambovita, aproape de Calea Sagului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru o familie cu un copil, cuplu sau studenti care isi doresc o ...

70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
7

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Dambovita, Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, market, farmacie sau scoala ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
39

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Apartament cu o cameră zona Dâmbovița Suprafață: 26 mp | Etaj: 2 4 Locuința este complet mobilată și utilată, cu centrală termică proprie și internet disponibil. Zona este liniștită, cu parcuri și magazine la câteva minute de mers pe jos.

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita aproape de Sectia 3 Politie si Profi Arta Textila
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 50 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, semidecomandat, mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, cu posibilitatea montarii uneicentrale proprieipe gaz, geamuri termopan, ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Dambovita
3
134

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Inchiriez apartament 1 camera zona Dambovita la etajul 1 , 35 mp complet mobilat si utilat la 5 min distanta de linia de tramvai. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare
11

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 65 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, în suprafață utilă de 4mp, totalul suprafeței utile fiind de 70 mp, confort 1, decomandat, complet mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 cameră de zi, 1 bucătărie+ hol mare, 1 baie, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere in zona Dambovita
5
3

Apartament 3 camere in zona Dambovita

Inchiriez apartament cu 3 camere, etaj 3 in zona Dambovita vis a vis de terasa Nora. Disponibil imediat!

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dambovita etaj 2
6

Apartament 2 camere Dambovita etaj 2

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, zona Dâmbovița cu suprafața utilă de 44 mp + balcon închis de 4 mp, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă liniștită in apropiere de mijloace de transport in comun, părculeț de joaca pentru copii, obiective de interes, etc. ...

1727 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
4
10

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Spre inchiriere garsoniera in zona Dambovita langa linile de tramvai. Suprafata 22mp, etaj 2. Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat. Sunati la numarul de telefon.

22 m2