1 camera Dorobantilor
Ofer spre inchiriere apartament 1 camera complet mobilat si utilat,etaj 3 , suprafata 28 mp. Se inchiriaza doar pe termen lung .Disponibil imediat !
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:40
Anunțuri promovate – Vezi toate
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:40
Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 13:54
1 2 duplex in zona Dorobantilor, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda, finalizata in 2009, suprafata utila de 175 mp. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...
1251 EUR/m2 | 175 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
ieri 12:42
Dorobanti, Timisoara, Timis
ieri 20:03
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 16:40
Oferim spre inchiriere apartament 1 camera in zona Dorobantilor cu suprafata de 31mp, bucatarie separata, baie cu cabina cu dus, termopane, complet mobilat si utilat (frigider, aragaz, masina de spalat), vedere spre Bega, zona linistita cu parcare si parc in fata blocului.
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 16:28
Spre inchiriere garsoniera in zona Dorobanti, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 25 mp. Etaj 2. Detine aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!
25 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 16:19
Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Dorobanti, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 28 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Se afla la prima sa inchiriere. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 16:10
Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 2 Suprafata: 35mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1571 EUR/m2 | 35 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 16:01
28 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:46
Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, se accepta animale de companie.
50 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:44
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:40
28 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:24
COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...
1000 EUR/m2 | 120 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:21
31 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:03
Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 15:00
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 14:46
28 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 14:39
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 13:54
Va oferim un apartament cu o camera in zona Dorobantilor, mobilat si utilat complet, aflandu-se la etajul 2, avand o suprafata de 31 mp. Apartamentul este la prima inchiriere. Locatia este pe strada Zoltan Kodaly (In spate la BRD de pe Simion Barnutiu). Se accepta animale de companie
31 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 13:47
Va sugram spre vanzare apartament cu 2 camere,in zona Dorobantilor,situat la etajul 3 ,suprafata de 55 mp,mobilat modern si utilat cu toate cele necesare. Locatia sa se afla pe strada Iuliu Grozavescu,iar in apropierea sa se afla Piata Badea Cartan,Spaliul Grivita,centre comerciale si magazine cum ar ...
1582 EUR/m2 | 55 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 13:45
Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Dorobantilor. Etaj: 3 Suprafata: 37mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Lidl, Parcuri, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1824 EUR/m2 | 37 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 13:35
PROPRIETAR inchiriez apartament 3 camere, confort 1, modern ,model mare ,zona Dorobantilor , Simion Barnutiu ,aproape de Spitalul Victor Babes, 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp, - centrala pe gaz - 2 bai - camara - balcon mare deschis aprox 12 mp - renovat complet - complet mobilat si utilat ...
75 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 13:12
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2371 EUR/m2 | 58 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 12:48