Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dumbravita Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere in Dumbravita
7

Apartament 3 camere in Dumbravita

Se ofera apartament cu 3 camere,complet utilat si mobilat cu loc de parcare in Daumbravita. Apartamentul are o suprafata de 55 mp, 2 dormitoare cu baie proprie si un living generos open space.Mijloace de transport in comun.

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita
4
1

Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita

Se oferă spre închiriere în Dumbrăvița un apartament cu 1 cameră, complet mobilat și utilat modern. Ideal pentru o persoană sau un cuplu. Detalii cheie: Suprafață: 30 mp. Dotări: Centrală proprie, mașină de spălat, frigider, plită, A C Extra: Terasă și loc de parcare privat inclus . Locație: Zonă liniștită, ...

30 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament modern in zona Dumbravita
3
2

Inchiriez apartament modern in zona Dumbravita

Inchiriez apartament modern in zona Dumbravita langa Kaufland . Apartamentul se inchiriaza complet utilat cum este in poze . Situat la etajul 2 dotat cu : incalzire centrala , TV nou ,bucataria mobilata si utilata cu , cuptor incorporat, cuptor cu microunde, frigider nou, loc de parcare. Suprafata este ...

37 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu 4 camere 2 garaje British School
20

Casa cu 4 camere 2 garaje British School

CAT Estate vă propune spre închiriere o reședință deosebită, situată într-o zonă strategică din Dumbrăvița, pe o stradă liniștită, dar cu acces imediat la toate punctele de interes: parc, școală și centre comerciale. Compartimentare Funcțională și Spațioasă: Parter: Zonă de living primitoare, bucătărie ...

170 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan în Dumbrăvița TM
3
22

Teren intravilan în Dumbrăvița TM

Vând teren intravilan direct de la proprietar în îDumbravita 810 mp , pe strada Crișurilor , intrarea dinspre centură , Kids Park Strada este asfaltată, puțin rulată pentru că este strada închisă. Aproape de centura Timișoarei spre Autostradă și Aeroport . Peste un colț al parcelei trec fire electrice ...

810 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere in Dumbravita Kaufland Lidl
20
1

Apartament cu 4 camere in Dumbravita Kaufland Lidl

Agentia imobiliare CAT Estate va propune pentru inchiriere apartament deosebit in Dumbravita proape de Kaufland si de hotelul Galaxy Apartmanentul este compartimentat astfel: Living openspace cu bucatarie Dormitor matrimonial cu baie proprie cu cada 2 dormitoare din care unul nemobilat Baie cu cabina ...

137 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Lux 2 locuri de parcare Dumbravita
9

Lux 2 locuri de parcare Dumbravita

CAT Estate vă prezintă spre închiriere o proprietate deosebită, definită prin spații generoase și finisaje de înaltă clasă, situată într-una dintre cele mai căutate zone de la granița cu Timișoara. Design Interior Semnat de Branduri de Top Apartamentul dispune de o suprafață utilă impresionantă de 65 ...

65 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si mobilat ET 1 DUMBRAVITA
8
2

Apartament cu 2 camere mobilat si mobilat ET 1 DUMBRAVITA

Va propunem spre vanzare a partament cu 2 camere cu o suprafata de 42, bloc nou cu loc de parcare propriu foarte bine amplasat, langa Kaufland, etaj 1,partial mobilat,centrala proprie pe gaz,aer conditionat tip inverter,balcon spatios acoperit,ideal investitie. Pret. 94000 euro Telefon. 072367441 ...

2238 EUR/m2 | 42 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita Kaufland
7
1

Apartament 2 camere Dumbravita Kaufland

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucatarie -dormitor -baie -terasa -loc parcare -rulouri electrice Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de: 550 ...

55 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dumbravita
8

Apartament 3 camere Dumbravita

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere, un apartament cu 2 camere mobilat si utilat. Este compus din: -living -bucatarie -dormitor -hol -baie -terasa Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de : 535 euro + garantie + comisionul agentiei. Va dorim o zi frumoasa!

58 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita
15

Apartament 2 camere Dumbravita

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere, un apartament cu 2 camere mobilat si utilat. Este compus din: -living -bucatarie -dormitor -hol -baie -terasa Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de : 550 euro + garantie + comisionul agentiei. Va dorim o zi frumoasa!

64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita
9

Apartament 2 camere Dumbravita

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat. Este compus din: -living open space cu bucatarie -dormitor -hol -baie -terasa -incalzire pardoseala -aer conditionat Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de : 550 euro+garantie+comisionul ...