Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului
6

Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living - Dormitor mobilat - Baie cu cada Confortul termic este realizat ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc nou. Et 2 3. NEG. Loc Parcare in CF.
11

. Vindem apartament cu 2 camere (verificati schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat ...

2220 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului
4
248

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat, centrala proprie - Girocului
11
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura beton, ...

1215 EUR/m2 | 62 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Et. 3. AP cu 1 Camera, deco, 4 ap nivel, model mare, balcon. Mobilat si Utilat RO EN
8

. Vindem apartament situat in bloc izolat termic exterior, etaj 3 4 + Mansarda + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel, cu 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, bucatarie separata si baie spatioasa cu vana. Amenajat interior cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2400 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
88

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriem garsoniera in zona Girocului , str Martir Dumitru Juganaru , decomandata , semimobilata , etaj 1 . Suprafata 24 mp.

24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 De inchiriat garsoniera zona Girocului
3
100

De inchiriat garsoniera zona Girocului

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Girocului , str Stefan Stanca . Garsoniera este complet mobilata si utilata. Suprafata 25 mp , etaj 1.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
8

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Apartament de inchiriat cu 2 camere, situat la etajul 2, avand o suprafata de 48 mp, Calea Girocului (Str. Cosminului, zona liceu Azur Iris). Apartamentul este mobilat si utilat complet. Disponibil imediat

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
25

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Plavat,strada Orizont,la etajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 29 mp.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

29 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului
5
36

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului

Inchiriem apartament cu 3 camere , zona Girocului , str Crivaia , suprafata aprox 63 mp , etaj 4 , decomandat , mobilat . In apropiere aveti parc de copii , scoala , magazine , mijloace de transport in comun , Spitalul Judetean. Se inchiriaza pe termen lung ,rugam seriozitate

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De la 350 E, In Bloc Nou,Cu Centrala+Clima+Garaj Subteran, Mobilat Nou, Merita Văzut 100%
15
10

Am Acum De Inchiriat in Giroc Langa Magazinul Lidl,Intr,un Bloc Nou ,cu Centrala Proprie și Loc Parcare Subteran ,la etajul 1, un apartament cu 2 camere Confort 1 Decomandat, Mobilat Nou,Utilat Complet Conform pozelor atasate,Balcon de 6 m lungime, Merită Văzut 100%. Cerem si oferim seriozitate ! Pret ...

61 m2