Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un bloc anvelopat cu acoperis din tigla si dispune de o suprafata utila de 44 mp (inclusiv balcon). Compartimentare: • Hol ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera, mobilat si utilat | Girocului | ESO
6

Apartament cu o camera, mobilat si utilat | Girocului | ESO

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu o camera, mobilat si utilat, situat în Timișoara, zona Braytim, foarte aproape de Profi, Eso, Mega Image si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 35mp. Compartimentarea apartamentului ...

35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchirat garsoniera in zona Girocului
3
109

De inchirat garsoniera in zona Girocului

Dau spre inchiriere garsoniera in Girocului 30 mp, fiind situata la parter, foarte aproape de mijloacele de transport. Zona linistita, loc de parcare.

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Girocului
3
90

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
76

De inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament 2 camere pe termen lung la etajul 1 cu o suprafata de 59 mp situat pe str Alunis aproape de Lidl si Kaufland

59 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului cu centrala
4
118