Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
10

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Girocului | Pet friendly
15

Apartament cu 2 camere | Girocului | Pet friendly

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat în Girocului. Apartamentul se afla in apropiere de Profi, Lidl, Kaufland, fitness, farmacie si scoala. Apartamentul este situat la etajul 4 si se desfasoara pe o suprafata utila de 54 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - ...

54 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere, mobilat si utilat | Girocului | Profi
13
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa de 50mp situat in Timișoara, zona Girocului, langa Profi, mijloace de transport in comun, Școală Gimnaziala nr. 25 si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2307 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
7

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Girocului,la etajul 1,cu o suprafata de 28 mp,se vinde utilat si mobilata complet si modern. Garsoniera a fost recent renovata,fiind dotata cu centrala proprie si AC. Nu ezitati sa ne apelati la numarul de telefon afisat sa stabilim o vizionare sau sa va oferim ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
6
7

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament. Zona: Girocului. Numar de camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 1. Suprafata: 37mp. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre inchriere o grasoniera, mobilata utilata complet, avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, garsoniera este renovata complet! In proximitatea garsonierei se afla magazine, farmacii, Spitalul Judetean si cel mai important mijloacele de transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului
5
36

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului

Inchiriem apartament cu 3 camere , zona Girocului , str Crivaia , suprafata aprox 63 mp , etaj 4 , decomandat , mobilat . In apropiere aveti parc de copii , scoala , magazine , mijloace de transport in comun , Spitalul Judetean. Se inchiriaza pe termen lung ,rugam seriozitate

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor (Str. Apelor), aproape de Spitalul Judetean. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3 4. Se accepta si credit. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

1914 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
1

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchirat garsoniera in zona Girocului
3
109

De inchirat garsoniera in zona Girocului

Dau spre inchiriere garsoniera in Girocului 30 mp, fiind situata la parter, foarte aproape de mijloacele de transport. Zona linistita, loc de parcare.

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in Girocului, suprafata utila 55mp, etaj 1 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat cu toate cele necesare. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
46

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Va prezentam un apartament de inchiriat in zona Girocului pe str Apelor , suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 5. În apropierea proprietății veți găsi:scoala ,gradinita , magazine etc. Informații despre apartament pot fi obtinute contactandu-ne la numarul de telefon. Nu ratați ocazia de a închiria ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului, Sectia 2 Politie, 2 camere, et 2, CENTRALA PROPRIE
20
2

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, model confort 2, nedecomandat la etajul 2 din 4. Apartamentul a fost igienizat, partial renovat, a fost montata centrala proprie pe gaz, clima, dispune si de un balcon foarte dragut si intim, baie cu cabina de dus si geam. In fata blocului se afla ...

42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2