Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
33

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Dam spre inchiriere o garsoniera in zona Girocului, la etaj 2. Aproape de Lidl, Penny. Are o suprafata utila de 26mp. Se accepta si animale de companie. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Girocului, Generala 25
10

Apartament 3 camere, Girocului, Generala 25

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare (acces din casa scarii). Imobilul are in vecinatate generala 25, parcul Adolescentei, gradinite, magazine si centre comerciale. Apartamentul ...

1587 EUR/m2 | 63 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului,are o suprafata utila de 36 mp,se află la etajul 3. Poziția este aproape de piețe locale și de traseele care intră în centrul orașului. Aparatmentul este complet mobilat si utilat,disponibil pentru mutare imediata!

36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Girocului
4
13

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

De inchiriat o garsoniera in zona Girocului. Garsoniera dispune de o suprafata ultila de 26mp si este la etajul 2. Zona buna si linista. Disponibila imediat pentru inchiriere. Sunati la numarul de telefon afisat.

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
36

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Girocului la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Apartamentul a fost renovat in totalitate. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in  zona Calea Girocului
3
82

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Girocului

Inchiriez apartament spatios situat in zona Calea Girocului , la etajul 1 . Este mobilat si utilat total! Suprafata este de 27 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
13

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Girocului, la parter, , suprafata de 31 mp. Este mobilat si utilat, compus din camera, bucatarie, baie si hol. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

31 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
141

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera zona Girocului parter,mobilat,centrala,zona linistita , suprafata utila 35 mp.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in Girocului, suprafata utila 55mp, etaj 1 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat cu toate cele necesare. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1473 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Girocului
3
90

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
24

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Girocului,etaj 3,suprafata de 34mp, aproape magazine,farmacii,banci,etc. Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

34 m2