Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, Judetean, complet mobilat si utilat
18

Apartament 2 camere, Judetean, complet mobilat si utilat

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, la 2 minute de spitalul Judetean, aproape de magazine, parcuri, scoli si gradinite. Este situat la etajul 4 intr-un imobil P+5. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol acces incapator; - Living ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
21

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, chiar la etajul 1. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata de 45 mp. Aproape de mijloace de transport in comun si magazine. Se accepta si animale de companie. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisa ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Girocului
6

Apartament 3 camere decomandat, Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale ...

1746 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
89

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandate zona Girocului
4

Apartament 3 camere decomandate zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

Girocului, Timisoara, Timis

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 101.000 eur. Tel: 0750283339.

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
6
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament. Zona: Girocului. Numar de camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 1. Suprafata: 37mp. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
6

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului
2
24

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 3, mobilat si utilat si o suprafata de 25 mp

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala zona Muzicescu
7

Casa individuala zona Muzicescu

Blitz vă propune spre vânzare o proprietate modernă, complet echipată, ideală pentru un stil de viață confortabil și eficient energetic! Imobilul dispune de 4 camere spațioase, compartimentate inteligent pentru a oferi atât funcționalitate, cât și intimitate. Locuința este dotată cu rulouri electrice ...

3536 EUR/m2 | 127 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre inchriere o grasoniera, mobilata utilata complet, avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, garsoniera este renovata complet! In proximitatea garsonierei se afla magazine, farmacii, Spitalul Judetean si cel mai important mijloacele de transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2