Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre inchriere o grasoniera, mobilata utilata complet, avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, garsoniera este renovata complet! In proximitatea garsonierei se afla magazine, farmacii, Spitalul Judetean si cel mai important mijloacele de transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc Braytim - Girocului
3

Teren Bloc Braytim - Girocului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2 parcele de bloc, situate in Zona Girocului, Braytim. Terenurile au certifcat de urbanism pentru locuinte colective si beneficiaza de toate utilitatile. Pret: Parcela 1700 mp - 680.000 euro. Parcela 2900 mp - 1.015.000 euro. Contact: 0732 608 477.

1,700 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere - Zona Girocului
4
1

Apartament cu 2 camere - Zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Girocului
5
1

Apartament cu o camera in zona Girocului

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 29 mp. Se vinde conform pozelor. Va rog pentru mai multe detalii sa ma sunati

29 m2

Girocului, Timisoara, Timis

inchiriere apartament 2 zona Girocului
4

inchiriere apartament 2 zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament 2 camere pe termen lung la etajul 1 cu o suprafata de 59 mp situat pe str Alunis aproape de Lidl si Kaufland

59 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
141

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera zona Girocului parter,mobilat,centrala,zona linistita , suprafata utila 35 mp.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera zona Girocului
3
1

Apartament cu o camera zona Girocului

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat
5

De inchiriat

Apartament de închiriat ,mobilat ,utilat ,cu centrala proprie si izolat! relații la telefon! preț fix 350E

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez pe Rebreanu , Spatiu Comercial cu un platou pentru minime de 15 .mașini
8

Cu front stradal , înscris CF , locuri de parcare , frumos amenajat , cu diverse posibilități pentru domeniu de activitate , gen : depozit cu vanzare pentru diverse produse inclusiv alimentare , reprezentanta , clinica medicala , coafor , birouri , swroom , sala de conferințe pentru orce tip de eveniment ...

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez pe Rebreanu Spatiu Comercial ce detine un platou pentru minim 12 locuri de parcare mașini!
5

Spatiu Comercial cu destinație pe o arie extinsa de la Salon Infrumusetare depozit cu vanzare diverse produse , birouri ....etc , pe o Su=110 mp , încălzire (gaz , centrala ) , foarte aproape de C.Girocului și Spitalul Județean, Un platou generos pentru parcare a minim 12 mașini,

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Pe Rebreanu , Închiriez
7

Pe Rebreanu , Închiriez

Spatiu Comercial frumos amenajat pentru Evenimente , Receptii, Intruniri , Conferinte pentru orce tip de eveniment f.aproape de Spital Județean , locuri de parcare masini minim7, front stradal pe bulevard , vecinătăți doar spatii comerciale , se poate desfășura multiple acivități comerciale inclusiv ...

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament cu o camera, Timisoara, Zona Girocului