Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului in spate la benzinaria ESO, la etajul 1, imobil supravegheat video, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare incapere, aparat de aer conditionat, mobilat si utilat complet, pret 99.900 Euro, negociabil. ...

1921 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa statia de autobuz. Compartimentare excelenta. Apartament finalizat !
10
3

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de autobuz ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 2, decomandat, cu posibilitate de a inchide bucataria, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 95.000 Euro cu TVA ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Merita Vazut,In Bloc Nou,In Giroc,str Neptun,Centrala,2 Locuri parcare,Etaj 2,Liber Acum
14

Am Acum de Închiriat in Giroc pe str Neptun,Intr.un bloc Nou Cu Centrala Termica Proprie și cu 2 Locuri de Parcare Private, un apartament cu 2 camere confort 1 SemiDecomandat,FORMAT DIN Living și Bucătărie Open Space+Hol+Balcon+ Baie cu Vana+Dormitor Matrimonial,Etajul 2,are 55 mp ,Este MODELUL MARE ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
9

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in Calea Sagului, suprafata utila 47mp, etaj 4 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat cu toate cele necesare. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului
5
36

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Girocului

Inchiriem apartament cu 3 camere , zona Girocului , str Crivaia , suprafata aprox 63 mp , etaj 4 , decomandat , mobilat . In apropiere aveti parc de copii , scoala , magazine , mijloace de transport in comun , Spitalul Judetean. Se inchiriaza pe termen lung ,rugam seriozitate

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
6
15

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Va oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, avand o suprafata de 55 mp, situat la etajul 2. Se afla la 5 minute pietonal de Lidl, Kaufland, apartamentul este situat pe strada Mures.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Girocului
4
13

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

De inchiriat o garsoniera in zona Girocului. Garsoniera dispune de o suprafata ultila de 26mp si este la etajul 2. Zona buna si linista. Disponibila imediat pentru inchiriere. Sunati la numarul de telefon afisat.

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures
5
2

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures

Se inchiriaza pe Strada Mures un apartament. Apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4. Are o suprafata utila de 38mp. Zona este una linistita, cu posibilitati multiple cum ar fi magazine, transport in comun. Se accepta si animale de companie. Pentru a programa o vizionare sunati la numarul ...

38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat langa piata Giroc, pretabil spatiu pentru burgeri, shaorma, 55 mp
1
7

De inchiriat spatiu comercial, pretabil pentru food: burgeri, shaorma, magazin, 55 mp (cu posibilitatea de a inchiria o suprafata mai mare), amenajat, zona P-ta Giroc, curent trifazic, utilaje, pret de 1000 Euro+comisionul agentiei imobiliare de 50% din prima chirie. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
65

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament in zona Girocului care dispune de o supragata de 35 de mp, cu centrala proprie, complet mobilat si utilat!Apartamentul se afla la etajul 2.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70,39 mp, Zona Girocului
18
2

Apartament 3 camere, 70,39 mp, Zona Girocului

Blitz va propune apartament cu 3 camere, situat la mansardă, într-un bloc cu regim de înălțime parter + 4 etaje + mansardă, mansardarea fiind realizată în 2013. Spațiul util de 70,39 mp are o dispunere pe două nivele, cu scară interioară. Primul nivel: bucătărie mare, living spațios, dormitor, baie Nivel ...

1421 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu modern, utilat complet, pretabil activitati de carmangerie
8
3

De inchiriat un spațiu modern, utilat complet, adaptat pentru activități de carmangerie, ideal pentru afaceri în domeniul prelucrării cărnii. Detalii: - Suprafață generoasă de 145m patrati , compusă din două camere frigorifice: Cameră frig de congelare Cameră frig de refrigerare - Birou spațios pentru ...

145 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
37

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
5
178

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita, in apropiere de benzinaria Esso Apartamentul este modern mobilat, cu centrala proprie Apartamentul are loc de parcare individual si un balcon de 7 mp. Suprafata utila fiinde de 52 mp

52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
21

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, chiar la etajul 1. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata de 45 mp. Aproape de mijloace de transport in comun si magazine. Se accepta si animale de companie. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisa ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Apartamentul este in zona Girocului. Mai multe informatii la numarul de telefon.