Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Timisoara, bloc nou - FINALIZAT. Et 2 din 3. NEGO. FARA Comision de la Cumparator
11
3

. fara COMISION de la cumparator Vindem apartament cu 2 camere (verificati schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere ...

2331 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat
8

Vand apartament cu 3 camere, etaj INTERMEDIAR, in zona Girocului, aproape de parc Pdurice, 65 mp utili + BALCON inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, corpuri sanitare noi, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
5

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Girocului, la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,mobilat modern si utilat complet,exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla este una linistita,oferind un acces usor spre numeroase puncte de interes precum statii de tramvai,magazine,institutii ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu
3
381

apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu

Inchiriem apartament cu o camera in zona Liviu Rebreanu aproape de intersectia cu Calea Martirilor. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Suprafata este de 30 mp , etaj 3

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
9

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
5
56

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Situat în zona Girocului, una dintre cele mai apreciate și bine dezvoltate zone rezidențiale din Timișoara, acest apartament este alegerea ideală pentru cei care caută liniște, acces rapid la oraș și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.Are o suprafata utila de 30 mp , situat la etajul3 ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Proprietar  vand pe Rebreanu ,Casă de locuit aroape de intersectia cu C.Girocul, fs 20ml ,
5
3

Proprietar vand pe Rebreanu ,Casă de locuit aroape de intersectia cu C.Girocul, fs 20ml ,

Casa de locuit cu doua spatii comerciale diferite pe suprafata totala =960 mp, suprafata construita = 300 mp ,front stradal pe Rebreanu =20 ml , foarte aproape de C.Girocului , 1.Spatiu Comercial =110mp 2.Spalatorie Auto =70 mp , Intabulata Cf, acte la zi 3.Casa de locuit 140 mp Toate sunt separate ...

1226 EUR/m2 | 350 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez Spatiu Comercial cu 12 locuri pentru parcare mașini
6

Spatiu Comercial frumos amenajat pentru Evenimente , Receptii, Intruniri , Conferinte pentru orce tip de eveniment f.aproape de Spital Județean , PLATFORMA PENTRU 12 LOCURI PARCARE MASINI , front stradal pe bulevard , vecinătăți doar spatii comerciale , se poate desfășura multiple acivități comerciale ...

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
2

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

inchiriez garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz, cheltuieli foarte mici la intretinerea lunara. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez pe Rebreanu , Spatiu Comercial cu un platou pentru minime  12 mașini
7

Închiriez pe Rebreanu , Spatiu Comercial cu un platou pentru minime 12 mașini

Cu front stradal , înscris CF , locuri de parcare , frumos amenajat , cu diverse posibilități pentru domeniu de activitate , gen : depozit cu vanzare pentru diverse produse inclusiv alimentare , reprezentanta , clinica medicala , coafor , birouri , swroom , sala de conferințe pentru orce tip de eveniment ...

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez pe Rebreanu Spatiu Comercial ce detine un platou pentru minim 12 locuri de parcare mașini!
5

Spatiu Comercial cu destinație pe o arie extinsa de la Salon Infrumusetare depozit cu vanzare diverse produse , birouri ....etc , pe o Su=110 mp , încălzire (gaz , centrala ) , foarte aproape de C.Girocului și Spitalul Județean, Un platou generos pentru parcare a minim 12 mașini,

110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa 8 camere, 280 mp utili, zona Girocului
20
1

Casa 8 camere, 280 mp utili, zona Girocului

Blitz va propune o oportunitate pentru investitie, o casa (SAD) situata în zona Girocului, una dintre cele mai bune și căutate zone din Timișoara. Proprietatea are o suprafață utilă de 280 mp, fiind amplasată pe un teren de 642 mp cu un front stradal de 18 ml. Clădirea este dispusă pe parter și etaj, ...

2429 EUR/m2 | 280 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures
5
2

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures

Se inchiriaza pe Strada Mures un apartament. Apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4. Are o suprafata utila de 38mp. Zona este una linistita, cu posibilitati multiple cum ar fi magazine, transport in comun. Se accepta si animale de companie. Pentru a programa o vizionare sunati la numarul ...

38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Închiriem o garsoniera recent renovata, mobilata modern si complet utilata localizata in zona Girocului. Garsoniera este situata la etajul 1 si are o suprafata de 26 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz Zona linistita cu acces facil la numeroase puncte de interes ...

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Spitalul Judetean
4
164

De inchiriat apartament 1 camera in zona Spitalul Judetean

Inchiriere apartament o camera, etaj 2 4, zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice.

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului,are o suprafata utila de 36 mp,se află la etajul 3. Poziția este aproape de piețe locale și de traseele care intră în centrul orașului. Aparatmentul este complet mobilat si utilat,disponibil pentru mutare imediata!