Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim apartament de inchiriat. Zona: Girocului. Numar camere: 1. Etaj: 3. Suprafata: 38mp. An constructie: dupa 90'. Compartimentare: decomandat. Utilat si mobilat cu cele necesare. Aveti in zona la 10-15min de mers pe jos magazine, mijloace de transport, parcuri. Sunati pentru a stabili ...

38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, recent renovat, mobilat si utilat
18
3

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
9

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre inchriere o grasoniera, mobilata utilata complet, avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, garsoniera este renovata complet! In proximitatea garsonierei se afla magazine, farmacii, Spitalul Judetean si cel mai important mijloacele de transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
3
30

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Dam spre inchiriere o garsoniera in zona Girocului, la etaj 2. Aproape de Lidl, Penny. Are o suprafata utila de 21mp. Se accepta si animale de companie. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament  cu 2 camere in zona Girocului
7
51

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim sper inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, confort 1, etajul 3 cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Totul este renovat complet

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures
5
2

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures

Se inchiriaza pe Strada Mures un apartament. Apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4. Are o suprafata utila de 38mp. Zona este una linistita, cu posibilitati multiple cum ar fi magazine, transport in comun. Se accepta si animale de companie. Pentru a programa o vizionare sunati la numarul ...

38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Girocului. Zona buna, linistita. Avantajele sunt mijloacele de transport din zona si magazinele in apropriere. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii la numarul ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
71

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera in zona Girocului utilat si mobilat complet. Imobilul este situat la etajul 2 si dispune de o suprafata de 30 mp. Disponibil imediat !

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 27 mp, cu centrala proprie si clima. Se accepta si animale de companie. Va asteptam ...

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului pe termen lung. Apartamentul este la parter, foarte aproape de Spitalul Judetean, este racordat la gaze si este dotat cu centrala. Suprafata utila este de 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT
4
3

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, 53 mp utili + TERASA 12 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1925 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
36

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Girocului la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Apartamentul a fost renovat in totalitate. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
83

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Girocului la 5 minute de Casa Tineretului , cu toate dotarile. Informatii la telefon! Suprafata 30 mp , etaj 1

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
20

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2