Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
141

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu o camera zona Girocului parter,mobilat,centrala,zona linistita , suprafata utila 35 mp.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
9
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu acoperis din tigla si are o suprafata de 59 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...

1558 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim spre a inchiria chiar in zona Girocului un apartament decomandat, cu o camera, modern mobilat. Se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de o suprafata utial de 33mp si este la etajul 3. Zona linistita, aproape de scoli, magazine sau mijloc de transport. Va asteptam la vizionare.

33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim
10
3

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Braytim, Timișoara, la 5 minute de mers pe jos de Lidl si Kaufland de pe Calea Martirilor, intr-o zona linistita, de case, bloc construit in anul 2011 Caracteristici principale: apartament luminos, cu compartimentare practica, finisaje moderne si dotari ...

85 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
7

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu doua camere , deosebit pentru o familie sau cuplu de tineri. Imobilul este utilat si mobilat complet . Amplasat in zona Girocului la cateva minute de punctele de interes . Dispune de o suprafata de 45 mp la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele.

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
5
56

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Situat în zona Girocului, una dintre cele mai apreciate și bine dezvoltate zone rezidențiale din Timișoara, acest apartament este alegerea ideală pentru cei care caută liniște, acces rapid la oraș și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.Are o suprafata utila de 30 mp , situat la etajul3 ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Girocului, situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Garsoniera este mobilata si utilata complet

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului - 3 camere, gata de mutat!
8
4

Girocului - 3 camere, gata de mutat!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Girocului, aproape de Parcul Lidia, bine compartimentat si pregatit pentru mutat. Situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 67 mp, model semidecomandat, balcon inchis, integrat in suprafata utila. Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
35

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului. Aproape de Parcul Adolescentei Liceul Tehnologic. Se afla in apropiere mijloace de transport, Piata Giroc si marketuri. Complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata utila de 55mp chiar la etajul 1. Se primesc si o singura persoana si familie ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
5
34

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament o camera in zona Girocului pe strada Lidia. Apartamentul este complet mobilat, dispune de pat dublu, baie cu cada si bucatarie utilata. Etaj 2

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
141

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis