Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 50mp utili, etaj 1 -  zona Girocului
8

Apartament 2 camere, 50mp utili, etaj 1 - zona Girocului

ID: P2491 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul construcție 1980. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului
4
248

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Girocului, Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat la etajul 3 din 5 a unui imobil in zona Girocului care dispune de lift, fiind o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru studenti, cuplu sau chiar o persoana singura si serioasa ...

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere,de inchiriat, zona Girocului, Timisoara
11

Apartament 2 camere,de inchiriat, zona Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri, persoane singure, familii sau studenti care isi doresc o locuinta ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim spre a inchiria chiar in zona Girocului un apartament decomandat, cu o camera, modern mobilat. Se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de o suprafata utial de 33mp si este la etajul 3. Zona linistita, aproape de scoli, magazine sau mijloc de transport. Va asteptam la vizionare.

33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere De inchiriat in zona Girocului
4
73

Apartament 2 camere De inchiriat in zona Girocului

Se inchiriaza urgent apartament cu 2 camere zona Girocului. Complet mobilat si utilat, are o suprafata utila de 51mp. Etaj 2. Recent renovat cu balon. Aproape de mijloace de transport in comun. Mai multe detalii la numarul de telefon.

51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 07 arata numarul.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat, Girocului, Timisoara
10
1

Apartament 2 camere de inchiriat, Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Girocului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil ...

52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
13

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Girocului, la parter, , suprafata de 31 mp. Este mobilat si utilat, compus din camera, bucatarie, baie si hol. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

31 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 55 mp . Compartimentare: - ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
5
56

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Situat în zona Girocului, una dintre cele mai apreciate și bine dezvoltate zone rezidențiale din Timișoara, acest apartament este alegerea ideală pentru cei care caută liniște, acces rapid la oraș și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.Are o suprafata utila de 30 mp , situat la etajul3 ...