Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
6
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, zona Girocului Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 37 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat ...

1405 EUR/m2 | 37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.900 Euro. Tel:

2091 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
6
14

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Chiar acum de inchiriat in zona Girocului. Nu ezitati sa sunati. Avem de inchiriat un apartament cu 2 camere, complet utilat si mobilat pentru mutare imediata. Are 55mp si este chiar la PARTER. Se primesc si animale de companie, este petfriendly. Mai multe informatii la numarul de telefon.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului
4
52

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere complet mobilate si utilate cu toate cele necesare pentru a locui. Apartamentul este chiar la etajul 1 5 al blocului, cu o suprafata utila de aproximativ 56mp. Se accepta si animale de companie pentru cei care doresc. Se ofera mai multe informatii la numarul ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
4
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului, mobilat modern, finisaje de calitate, etaj 3, canapea extensibila, toate facilitatile.

32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in  zona Calea Girocului
3
82

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Girocului

Inchiriez apartament spatios situat in zona Calea Girocului , la etajul 1 . Este mobilat si utilat total! Suprafata este de 27 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului

Dam la inchiriat un apartament cu 2 camere situat la etajul 1. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea parcului Padurice. Pentru detalii va rog sunati la numarul de telefon afisat. Dispune de o suprafata utila de 46mp. Pentru vizionari sau ...

46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 27 mp, cu centrala proprie si clima. Se accepta si animale de companie. Va asteptam ...

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Girocului de inchiriat
5
144

apartament cu 2 camere in zona Girocului de inchiriat

De inchiriat 2 camere in zona Girocului , apartament modern , spatios , mobilat cu centrala proprie , clima etc. Etaj intermediar , suprafata 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
10

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in Calea Sagului, suprafata utila 47mp, etaj 4 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat cu toate cele necesare. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim spre a inchiria chiar in zona Girocului un apartament decomandat, cu o camera, modern mobilat. Se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de o suprafata utial de 33mp si este la etajul 3. Zona linistita, aproape de scoli, magazine sau mijloc de transport. Va asteptam la vizionare.

33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
36

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Girocului la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Apartamentul a fost renovat in totalitate. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
83

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera in zona Girocului la 5 minute de Casa Tineretului , cu toate dotarile. Informatii la telefon! Suprafata 30 mp , etaj 1

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
20

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Girocului. Zona buna, linistita. Avantajele sunt mijloacele de transport din zona si magazinele in apropriere. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii la numarul ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
9

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu doua camere , deosebit pentru o familie sau cuplu de tineri. Imobilul este utilat si mobilat complet . Amplasat in zona Girocului la cateva minute de punctele de interes . Dispune de o suprafata de 45 mp la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele.

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
140

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat la etajul 2 in zona Girocului, cu vedere la parcul Padurice, termopane, calorifere, usa metalica, sbucatarie, combina frigorifica , aragaz, tv, masina de spalat. Disponibil imediat.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Spitalului Judetean
7
246

Inchiriere apartament 3 camere decomandate, etajul 3 4, 3 apt. pe nivel, zona Girocului, str. Dr. I. Muresan, 5 minute de Spitalul Judetean

65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
5

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Girocului, la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,mobilat modern si utilat complet,exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla este una linistita,oferind un acces usor spre numeroase puncte de interes precum statii de tramvai,magazine,institutii ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu
3
381

apartament cu o camera de inchiriat zona Liviu Rebreanu

Inchiriem apartament cu o camera in zona Liviu Rebreanu aproape de intersectia cu Calea Martirilor. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Suprafata este de 30 mp , etaj 3

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului
4
9

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in Calea Girocului situat la etajul 1, avand o suprafata utila de 25 mp, mobilat si utilat, disponibil imediat, 4 apartamente pe nivel, aproape de mijloace de transport, magazine, langa str. Mures.

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
5
56

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Situat în zona Girocului, una dintre cele mai apreciate și bine dezvoltate zone rezidențiale din Timișoara, acest apartament este alegerea ideală pentru cei care caută liniște, acces rapid la oraș și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.Are o suprafata utila de 30 mp , situat la etajul3 ...

30 m2