Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
400

apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Inchiriere apartament cu o camera la etajul 1 4 semidecomandat in zona buna Apartamentul este complet mobilat. Suprafata utila fiin de de 28mp

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente   parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara
5
2

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara

Proprietar, vând 6 parcele dintr-un PUZ finalizat pentru locuințe colective Zona Giroc - Timișoara Oportunitate investițională într-o zonă cu dezvoltare accelerată, situată pe Strada Anton Pavlovici Cehov, colț cu Bulevardul Aviatiei, în vecinatatea viitorului Complex Sportiv si Centru Comunitar construit ...

1,865 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona  Girocului
4
15

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
76

De inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament 2 camere pe termen lung la etajul 1 cu o suprafata de 59 mp situat pe str Alunis aproape de Lidl si Kaufland

59 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
6

apartament 2 camere de inchiriat in zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Girocului,etaj 1,suprafata de 47 mp,este complet utilat si mobilat,decomandat, cu toate utilitatile incluse, cu acces rapid la magazine, mij. de transport in comun. Se accepta si animale de companie. Sunati la numarul de telefon afisat pentru mai multe inform ...

47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
46

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Va prezentam un apartament de inchiriat in zona Girocului pe str Apelor , suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 5. În apropierea proprietății veți găsi:scoala ,gradinita , magazine etc. Informații despre apartament pot fi obtinute contactandu-ne la numarul de telefon. Nu ratați ocazia de a închiria ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
21

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

De inchiriat un apartament cu o cameră in zona Girocului,suprafata de 30 mp,situat la etajul 1, într-un bloc curat. Acces facil către centrul orașului. Pentru detalii, contactați numărul afișat.

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu 2 camere in zona Girocului
7
51

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim sper inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, confort 1, etajul 3 cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Totul este renovat complet

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures
5
2

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures

Se inchiriaza pe Strada Mures un apartament. Apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4. Are o suprafata utila de 38mp. Zona este una linistita, cu posibilitati multiple cum ar fi magazine, transport in comun. Se accepta si animale de companie. Pentru a programa o vizionare sunati la numarul ...

38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Girocului. Zona buna, linistita. Avantajele sunt mijloacele de transport din zona si magazinele in apropriere. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii la numarul ...