Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap 3 camere zona Girocului
12
2

Ap 3 camere zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -2 balcoane deschise Pentru alte detalii nu ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala termica proprie. Aproape de biserica din Girocului
8
2

Vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, 52 mp utili + BALCON inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, in zona Girocului, aproape de biserica. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14
1

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
137

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament 1 camera utilat :baie , bucatarie , aer conditionat , internet cablu , etc . Suprafata utila este de 30 mp , etaj 3

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandate zona Girocului
4

Apartament 3 camere decomandate zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

Girocului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
6

apartament 2 camere de inchiriat in zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Girocului,etaj 1,suprafata de 47 mp,este complet utilat si mobilat,decomandat, cu toate utilitatile incluse, cu acces rapid la magazine, mij. de transport in comun. Se accepta si animale de companie. Sunati la numarul de telefon afisat pentru mai multe inform ...

47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 4 camere de vanzare, zona Girocului
19
2

Casa individuala cu 4 camere de vanzare, zona Girocului

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Girocului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 97 mp si teren 277 mp. Anul constructiei este ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare - Girocului
13
1

Apartament cu 3 camere de vanzare - Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1805 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat zona Girocului
3
190

apartament o camera de inchiriat zona Girocului

Inchiriez apartament o camera pe Calea Martirilor la parter avand o suprafata de 35 mp. Este complet mobilat si utilat modern . Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
3

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Girocului
5

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

De inchiriat in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Suprafata de 55mp si este la etajul 1. Se primesc si animale de companie. Sunati pentru mai multe informatii.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51mp, Centrala Prop, Zona Girocului
9
1

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere semidecomandat, având o suprafață de 51 mp utili + balcon 4 mp, situat în zona Girocului / Soarelui – Calea Martirilor, vis-a-vis de Spartan și lângă Spitalul Județean. SPECIFICAȚII: -Suprafață utilă: 51 ...

1686 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
12

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

De inchiriat apartament in zona Girocului!! Numar de camere: 2. Suprafata utila: 43mp. Etaj: 2. Disponibilitate: de la data de 1. Proximitati: mijloace de transport, magazine. Animale de companie: da. Sunati la numarul de telefon.

43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere de inchiriat zona girocului
4
97

apartament 2 camere de inchiriat zona girocului

Inchiriez apartament 2 camere , prima inchiriere , mobila noua , complet mobilat si utilat , suprafata 48 mp , etaj 3 . Apartamentul este compus din 2 camere , baie , bucatarie .

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
13

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Girocului, la parter, , suprafata de 31 mp. Este mobilat si utilat, compus din camera, bucatarie, baie si hol. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

31 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2