Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 90mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou. Parcare inclusa. Caramida integral. Etaj 1 si etaj 2.
6

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2025 in zona Unitatii Militare, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1, 2 si 3 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie", care beneficiaza si de locuri de parcare incluse in pret. ...

2124 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Girocului, situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Garsoniera este mobilata si utilata complet

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
8

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ofer spre inchiriere
9
1

Ofer spre inchiriere

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, zona Girocului, strada foarte liniștită cu vegetație, parter. Apartamentul este renovat, mobilierul nou si dispune de centrala electrica. Pret: 380 euro + garanție. Contract ANAF. Nu colaborez cu agenții imobiliare.

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
37

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului. Aproape de Parcul Adolescentei Liceul Tehnologic. Se afla in apropiere mijloace de transport, Piata Giroc si marketuri. Complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata utila de 55mp chiar la etajul 1. Se primesc si o singura persoana si familie ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat
10

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat

De vânzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat în Calea Girocului. Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Având o suprafață utilă de 78,72 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 băi, o bucătărie, 2 balcoane și 2 coridoare.Apartamentul este complet ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean  amenajat
20

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean amenajat

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului,langa Spitalul Judetean. Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic). Avand o suprafata utila de 65 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie mare cu aerisire naturala, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului - apartament cu două camere
9

Girocului - apartament cu două camere

Descriere De închiriat apartament cu două camere, parter, 56 mp, situat în zona Girocului, în apropierea Spitalului Județean și a liniilor de transport 15, 16, E2 și 9. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală proprie aragaz frigider mașină ...

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului   apartament cu o cameră
13

Girocului apartament cu o cameră

De închiriat apartament cu o cameră, 40 mp, situat la etajul 4 din 4, în zona Calea Girocului, în apropiere de piață, linia 15, E2, expres, magazine, bănci și farmacii. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului   garsonieră
9

Girocului garsonieră

De închiriat garsonieră confort 3, 12 mp, situată la parter, în zona Calea Girocului, la 2 minute de mers pe jos de Kaola, aproape de linia 15, E2, bănci și piață. Garsoniera este amenajată și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu duș și sifon în pardoseală încălzire ...

12 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cazare muncitori zona Girocului Elisabetin
10
2

Cazare muncitori zona Girocului Elisabetin

Cazare muncitori în zona Calea Girocului Elisabetin Camere cu 1 3 paturi, fiecare cu: televizor LED, frigider, baie proprie, cablu TV, internet, climatizare. Bucătăria este comună, mașinile de spălat sunt disponibile pe hol, utilizare comună. Curățenie, liniște, posibilități parcare auto în apropiere. Prețuri ...