Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, bloc nou, mobilat si utilat
8
2

Proprietar, bloc nou, mobilat si utilat

Persoana fizica am de inchiriat apartament cu bucatarie mare, 1 dormitor si balcon, in bloc nou, zona Girocului-Braytim, langa Esso, la 2 min de statie mijloc de transport si de Profi, complet mobilat si utilat, centrala proprie, aer condionat, loc de parcare, 340 Eur luna + garantie. Nu accept fumă ...

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  Zona Girocului
11
1

Apartament Zona Girocului

Ofer spre închiriere un apartament nou, finalizat în septembrie 2024, confortabil, spațios și luminos, cu o suprafață de 43,93 m , situat în zona Girocului, într-un complex rezidențial modern, cu acces facil către toate punctele de interes. Clădirea dispune de: lift CCTV securitate garaj subteran Compartimentare: Living ...

44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
6
44

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Girocului, situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Garsoniera este mobilata si utilata complet

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez spatiu commercial cu vad pe Calea Martirilor, 60 mp, 1700 EURO
5

Inchiriez spatiu comercial cu vad exceptional, tip open space, tavan inalt, toate utilitatile, chiar la bulevard, pe Calea Martirilor ( Calea Girocului) in centrul cartierului, 60 mp, 1700 EURO.

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona  Girocului
4
14

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
51

de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 101.000 eur. Tel: 0750283339.

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona  Judeteatean
1
1

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona Judeteatean

Spatiu pentru cabinet medical Situate intr-o clinica medicala cu mai multe specialitati Avantaje: - receptie - sala de asteptare Zona Judetean

18 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Pozite excelenta. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Bloc NOU-FINALIZAT
5
16

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, ETAJ 1, in bloc NOU-FINALIZAT, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + TERASA de 7 mp. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT
4
3

Langa ESO. Etaj 1. Terasa generoasa. LIFT

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, cu LIFT, 53 mp utili + TERASA 12 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1925 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire de birouri 8855 mp utili si parcare de 400 de locuri - ID V5308
1
3

ID intern: V5308 FOXFORT propune spre vanzare cladire de birouri cu suprafata utila de 8855 mp si teren de 14997 mp situata in Timisoara. Cladirea are un regim de inaltime P+3 etaje si are o curte privata cu 400 de locuri de parcare. Front stradal de 200 ml. Anul constructie este 1996, cladirea a fost ...

723 EUR/m2 | 8,856 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Spitalului Judetean
7
246

Inchiriere apartament 3 camere decomandate, etajul 3 4, 3 apt. pe nivel, zona Girocului, str. Dr. I. Muresan, 5 minute de Spitalul Judetean

65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului
4
248

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă cu teren 1070mp, zona Girocului
8
3

Casă cu teren 1070mp, zona Girocului

Va propunem spre achizitie o casa cu 4 camere si cu teren 1070 mp si cu front stradal de 18 ml in zona Girocului. Casa este construita din cărămida, necesita renovare, beneficiaza de apă, canal, curent, centrala proprie pe gaz, acces auto. Suprafata utila este de 78 mp. Pretul solicitat de proprietar ...