Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Girocului, loc de parcare
5
1

Apartament cu doua camere in zona Girocului, loc de parcare

Apostu Estate are placerea de a va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona linistita, la etajul 2 din 4, intr-un imobil cu regim de inaltime redus. Caracteristici: • Suprafata utila: 60 mp • Compartimentare functionala: • Hol de acces • Debara • Bucatarie inchisa cu ...

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 de la cumparator. Girocului-Esso, Timisoara, bloc nou. Et. 2!
9
4

Apartament cu 2 camere, in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara. Este situat la etajul 2 din 3, Imobil construit in anul 2015, izolat; Model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2220 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului
6

Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living - Dormitor mobilat - Baie cu cada Confortul termic este realizat ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere, mobilat si utilat | Girocului | Profi
13
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa de 50mp situat in Timișoara, zona Girocului, langa Profi, mijloace de transport in comun, Școală Gimnaziala nr. 25 si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2307 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere - zona Girocului
4
1

Apartament 3 camere - zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
5
6

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Girocului. Apartamentul are o suprafata utila de 48mp si este la etaju 1. Este complet mobilat si utilat cu toate cele necesare pentru a va muta imediat. Nu asteptati si sunati la numarul de telefon.

48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
23

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 27 mp, cu centrala proprie si clima. Se accepta si animale de companie. Va asteptam ...

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Girocului pe termen lung. Apartamentul este la parter, foarte aproape de Spitalul Judetean, este racordat la gaze si este dotat cu centrala. Suprafata utila este de 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere langa piata Girocului de inchiriat
8
82

Apartament cu 2 camere langa piata Girocului de inchiriat

Oferim apartament 2 camere, mobilat, langa piata Girocului avand in apropiere mijloace de transport in comun, statie taxi,posta,magazine, farmacii,banci. Apartamentul este utilat si mobilat, 52 m2, etaj 2 4.

52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului
5
58

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului

Oferim un apartament cu 2 camere decomandat, pe strada Maresal A. Averescu, etaj 3, avand o suprafata utila de 50 mp. Se afla in proximitatea statiilor de transport in comun, magazine alimentare

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere in zona Girocului
4
20

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Girocului,etaj 1,suprafata de 50 mp,complet utilat si mobilat,decomandat,acesta se poate ocupa imediat.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Girocului de inchiriat
5
144

apartament cu 2 camere in zona Girocului de inchiriat

De inchiriat 2 camere in zona Girocului , apartament modern , spatios , mobilat cu centrala proprie , clima etc. Etaj intermediar , suprafata 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Girocului
5

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

De inchiriat in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Suprafata de 55mp si este la etajul 1. Se primesc si animale de companie. Sunati pentru mai multe informatii.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului